sanalbasin.com üyesidir

Yatırım Planlama ve Değerlendirme Toplantısı

19 Kasım 2014
0 Haber Yorum

Yatırım Planlama ve Değerlendirme Toplantısı
Duyuru
KARACA PETROL NARİN KALE CADDESİNDE HİZMETİNİZE AÇILMIŞTIR,
&

Kars’ın Arpaçay İlçesinde Kaymakam Faruk Erdem, Belediye Başkanı Erçetin Altay, İl Genel Meclis Üyeleri ve Muhtarlarının katılımıyla Yatırım Planlama ve Değerlendirme toplantısı yapıldı.
İlçe merkezindeki kahvaltılı toplantıda, ilçede sürdürülen projelerle ilgili olarak katılımcılara bilgi verildi, diğer yandan da 2015 yılı için hazırlanan projelerle ilgili yapılan çalışmalar anlatıldı. Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun 29 Kasım’da yapacağı Kars ziyareti öncesi ilçe merkezi ve köylerde ayrı ayrı yapılması planlanan işlerle ilgili hazırlanan yatırım dosyası katılımcılara sunularak görüş alış-verişinde bulunuldu. Toplantıda Belediye Başkanı ve bazı Muhtarlar da fikirlerini beyan etti. 2015 yılında yapımı için arsa çalışmaları tamamlanan 4 farklı bina ile hayvan pazarı ve 4 farklı köy grup yollunda yapılacak çalışmalarla ilgili yatırım dosyasına son şekli verildi. Son bölümde projelerin ilçeyi ilgilendirmesi nedeniyle söz konusu çalışmalardan istenilen düzeyde verim alınabilmesi için talepte bulunulurken tüm ilçe olarak hep birlikte hareket edilmesi gerektiğinin altı çizildi.
Yapılan toplantının çok verimli geçtiğini belirten Kaymakam Faruk Erdem, ilçenin sorunlarının çözümü noktasında hızlı ve doğru şekilde hareket edilmesinin önemli olduğunu ve bu noktada da ilçede Muhtardan Kaymakama kadar yönetici pozisyonunda olan herkesin paydaş olarak önemli katkıları olduğunu ifade etti. Erdem, “Bugünkü toplantı Başbakanımızın Kars ziyareti öncesi hazırlık toplantısı niteliğinde. Çünkü bir süredir üzerinde çalıştığımız ve olgunlaştırmaya çalıştığımız projeler vardı. Bunlara son halini vermeden hep birlikte toplanarak görüşleri aldık ve yapılacakları da katılımcılara aktardık. Herkesin görüşleri ile artık dosyamızı olgunlaştırdık ve somut taleplerimizi ileteceğiz. 2015 yılının Arpaçay için verimli geçeceğine inanıyoruz.” dedi.
(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) 
 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber