Vali Öksüz Trafik Kazası Geçiren Öğrencileri Ziyaret Etti

28 Kasım 2018
0 Haber Yorum

Sağlık ekiplerince Kars Harakani Devlet Hastanesi ile Kafkas Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi Hastanesine kaldırılan yaralıları ziyaret eden Kars Valisi Türker Öksüz, yaralıların durumu ile ilgili olarak hastane yetkililerinden bilgi aldı.

ağlık ekiplerince Kars Harakani Devlet Hastanesi ile Kafkas Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi Hastanesine kaldırılan yaralıları ziyaret eden Kars Valisi Türker Öksüz, yaralıların durumu ile ilgili olarak hastane yetkililerinden bilgi aldı.  
 

Burada trafik kazası geçiren öğrencilerin sağlık durumlarıyla ilgili açıklamalarda bulunan Vali Öksüz: “Merkeze bağlı Azat Köyümüze ait taşımalı eğitim aracımız maalesef buzlanmadan dolayı kaza yaptı. Kazada 15 kişi yaralandı. En büyük tesellimiz yaralıların durumunun iyi olması, hayati tehlikelerinin mevcut olmaması. Hem Harakani Devlet Hastanesindeki hem de Kafkas Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Hastanesindeki doktorlarımız yaralılarla ilgileniyor. Allah daha beterinden korusun, Allah yaralılara şifa versin, ailelerine de geçmiş olsun." Şeklinde konuştu.

 

Trafik kurallarına uyup, dikkatli seyahat edelim"
Sürücülere de uyarılarda bulunan Kars Valisi Türker Öksüz:  "Kış mevsimi artık yavaş yavaş etkisini hissettiriyor, yollarda buzlanma olabilir, dikkatli olmak lazım. Herkese, özellikle sürücülere sesleniyorum, trafik kurallarına uyup dikkatli seyahat edelim. Allah korusun daha sıkıntılı ve üzücü durumlara yol açmayalım." şeklinde uyarılarda bulundu.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber