sanalbasin.com üyesidir

Vali, Kilip Çeken Öğretmenleri Makamında Misafir Etti

05 Aralık 2014
0 Haber Yorum

Vali, Kilip Çeken Öğretmenleri Makamında Misafir Etti
Duyuru
KARACA PETROL NARİN KALE CADDESİNDE HİZMETİNİZE AÇILMIŞTIR,
&

Ardahan Valisi Ahmet Deniz, Ardahan'da ki öğretmenler tarafından hazırlanan ve ülke genelinde büyük ilgi toplayan, "Öğretmen İçin Çal Ardahan" klibinde görev alan öğretmenleri makamında kabul etti.
Ardahan'da görev yapan çeşitli branştaki öğretmenler biraraya gelerek, kendilerinin seslendirdikleri “Öğretmen İçin Çal Ardahan” şarkısına klip çektiler.
Çıldır Gölü sahili ile başlayan klipte Halk Oyunları Öğretmeni Cansel Tanrıverdi'nin akordiyon, Müzik Öğretmenleri Serdar Çevik'in saz, Berat Demirkıran'ın flüt, Sosyal Bilgiler Öğretmeni Onur Akbulut'un gitarla eşlik ettiği 'Benim Adım Öğretmen' şarkısını Görsel Sanatlar Öğretmeni Nazan Çevik, Müzik Öğretmenleri Dilek Sağlam, Sevilay Sanlı, Duygu Cambay, Berat Demirkıran, Uğur Uğurlu, Halk Oyunları Öğretmeni Cansel Tanrıverdi, Sınıf öğretmeni Meltem Demirci, Teknoloji ve Tasarım Öğretmeni Erdoğan Arslan, Kimya Öğretmeni Naciye Asya Erbaş, Fizik Öğretmeni Nesrin Arslangörür, Okul Müdürü Osman Erdem seslendirdi.
Ardahan'ın tarihi ve turistik mekânlarında çekilen, söz ve müziği Aysel Cihan Karaman’a, düzenlemesi Cansel Tanrıverdi ile Mix Mastering ise Onur Akbulut'a ait şarkı, öğretmenler günü programında sürpriz çalışma olarak söylendi. 'Öğretmen İçin Çal' şarkısı sosyal medyada büyük ilgi gördü ve kısa sürede binlerce kişiye ulaştı.
Organizasyonda görev alan öğretmenler, İl Milli Eğitim Müdürü Tevfik Fikret Eteker ile birlikte Vali Ahmet Deniz’i makamında ziyaret ettiler. Öğretmenleri kabul eden Vali Deniz,  hazırlanan çalışmanın çok anlamlı olduğunu belirterek, kutsal bir görev olan öğretmenlik mesleğinin, müzikle buluşturmalarından dolayı öğretmenlere teşekkür etti.
(DA-BA-S) ARDAHAN (KHA)- DİNÇER AKTEMUR
 

 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber