Vali Doğan: Devletimiz Eğitim ve Öğretime Çok Ciddi Bütçe Ayırıyor

21 Nisan 2017
0 Haber Yorum

Kars Valisi Rahmi Doğan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlama etkinlikleri kapsamında, 30 Ekim Toplu Konut İdaresi ilk ve Ortaokulunu ziyaret etti.


Kars Valisi Rahmi Doğan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlama etkinlikleri kapsamında, 30 Ekim Toplu Konut İdaresi ilk ve Ortaokulunu ziyaret etti.Okulda Milli Eğitim Müdürü Gökhan Altun, Şube Müdürü Yener Kaya, okul müdürü ve öğretmenler tarafından karşılana Vali Rahmi Doğan’a minik öğrenciler çiçek verdi.

Daha sonra ana sınıflarını ziyaret eden Vali Doğan, minik öğrenciler ile sohbet ederek, çikolata ikram etti. Minik öğrencilerin aktivitelerini ve oyunları izleyen Doğan, okulda görev yapan öğretmenlere teşekkür etti.

Devletin son yıllarda eğitim ve öğretime verdiği önemi anlatan ve geçmiş yıllara göre devletin tüm imkanlarını seferber ettiğini söyleyen Doğan, okul çıkışında gazetecilere açıklamada bulundu.

Devletin geçmiş yıllara oranla eğitim ve öğretime çok ciddi boyutta bütçe ayırdığına da vurgu yapan Kars Valisi Rahmi Doğan: “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını hep birlikte kutluyoruz. Bu vesile ile öğrencilerimizi ziyaret ettik. Ana sınıfında öğrenim gören çocuklarımız ile sohbet ettik. Devletimizin öğrencilerimizin eğitim ve öğretime verdiği önem ve sağladığı imkanları görünce çok mutlu oldum.  Devletimiz eğitim ve öğretimime ciddi anlamda bütçe ayırıyor. Bunu bu okulumuzda da gördüm ve çocuklarımızın kullandığı eğitim materyallerinin yanı sıra öğretmen ve öğrencilerimizin donanımlarından da bir hayli memnun oldum. İnşallah çocuklarımız bu şartlarda çağın ileri teknolojilerini kullanarak yetişecek, Ülkemize, devletimize ve milletimize hizmet edecekler. Gelecek nesiller iyi yetişmiş, güçlü, karekterli ve ahlaklı bir nesil olacak.”dedi.

vali-dogan-devletimiz-egitim-ve-ogretime-cok-ciddi-butce-ayiriyor-(1).jpgvali-dogan-devletimiz-egitim-ve-ogretime-cok-ciddi-butce-ayiriyor-(2).jpgvali-dogan-devletimiz-egitim-ve-ogretime-cok-ciddi-butce-ayiriyor-(3).jpgvali-dogan-devletimiz-egitim-ve-ogretime-cok-ciddi-butce-ayiriyor-(4).jpgvali-dogan-devletimiz-egitim-ve-ogretime-cok-ciddi-butce-ayiriyor-(5).jpgvali-dogan-devletimiz-egitim-ve-ogretime-cok-ciddi-butce-ayiriyor-(6).jpgvali-dogan-devletimiz-egitim-ve-ogretime-cok-ciddi-butce-ayiriyor-(7).jpgvali-dogan-devletimiz-egitim-ve-ogretime-cok-ciddi-butce-ayiriyor-(8).jpg

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)


PLAYER TUŞUNA BAS,KAĞIZMANFM CEPTEN CANLI DİNLE,

 
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber