sanalbasin.com üyesidir

Vali Doğan, Sevgi Evi Çocuklarıyla Arpaçay Kütük Evde Bir Araya Geldi

13 Ocak 2018
0 Haber Yorum

Kars Valisi Rahmi Doğan ve eşi Gülden Gülüzar Doğan, Kars Sevgi Evlerinde kalan çocukları Çıldır Gölü kenarında bulunan Arpaçay Kütük Evde akşam yemeğinde misafir etti.
Duyuru
KARACA PETROL NARİN KALE CADDESİNDE HİZMETİNİZE AÇILMIŞTIR,
&

Kars Valisi Rahmi Doğan ve eşi Gülden Gülüzar Doğan, Kars Sevgi Evlerinde kalan çocukları Çıldır Gölü kenarında bulunan Arpaçay Kütük Evde akşam yemeğinde misafir etti.

Vali Doğan ve eşi, çocuklar ile bire bir ilgilendiler. Doğum günü olan çocuklar için yaş pasta kesimi ile devam eden gecede, Vali Doğan ve eşi çocuklara çeşitli hediyeler verdiler.

vali-dogan,-sevgi-evi-cocuklariyla-arpacay-kutuk-evde-bir-araya-geldi-(1).jpgvali-dogan,-sevgi-evi-cocuklariyla-arpacay-kutuk-evde-bir-araya-geldi-(2).jpgvali-dogan,-sevgi-evi-cocuklariyla-arpacay-kutuk-evde-bir-araya-geldi-(3).jpgvali-dogan,-sevgi-evi-cocuklariyla-arpacay-kutuk-evde-bir-araya-geldi-(4).jpgvali-dogan,-sevgi-evi-cocuklariyla-arpacay-kutuk-evde-bir-araya-geldi-(5).jpgvali-dogan,-sevgi-evi-cocuklariyla-arpacay-kutuk-evde-bir-araya-geldi-(6).jpgvali-dogan,-sevgi-evi-cocuklariyla-arpacay-kutuk-evde-bir-araya-geldi-(7).jpgvali-dogan,-sevgi-evi-cocuklariyla-arpacay-kutuk-evde-bir-araya-geldi-(8).jpg

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber