Vali Doğan, Kalem Kitap Kahve Evi’ni Ziyaret Etti

13 Eylül 2017
0 Haber Yorum

Kars Valisi Rahmi Doğan, Ebu’l Hasan Harakani Külliyesi Evliya Camii yerleşkesinde devam eden çalışmaları yerinde inceledikten sonra Kalem Kitap Kahve Evi’ni ziyaret etti.


Kars Valisi Rahmi Doğan, Ebu’l Hasan Harakani Külliyesi Evliya Camii yerleşkesinde devam eden çalışmaları yerinde inceledi. Vali Doğan, Ebu’l Hasan Harakani Külliyesi Evliya Camii bahçesinde incelemelerde bulundu. Vali Doğan, yapımı devam eden WC ve abdesthanede incelemelerde bulunarak yüklenici firma yetkililerinden bilgi aldı.

Vali Doğan, Valilik tarafından oluşturularak halkın hizmetine sunulan Kalem Kitap Kahve Evi’ni ziyaretinde burada Kütüphanenin en yaşlı okuru ile bir süre sohbet etti.

vali-dogan,-kalem-kitap-kahve-evi’ni-ziyaret-etti-(1).jpgvali-dogan,-kalem-kitap-kahve-evi’ni-ziyaret-etti-(2).jpgvali-dogan,-kalem-kitap-kahve-evi’ni-ziyaret-etti-(3).jpgvali-dogan,-kalem-kitap-kahve-evi’ni-ziyaret-etti-(4).jpgvali-dogan,-kalem-kitap-kahve-evi’ni-ziyaret-etti-(5).jpgvali-dogan,-kalem-kitap-kahve-evi’ni-ziyaret-etti-(6).jpgvali-dogan,-kalem-kitap-kahve-evi’ni-ziyaret-etti-(7).jpg

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)


PLAYER TUŞUNA BAS,KAĞIZMANFM CEPTEN CANLI DİNLE,

 
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber