sanalbasin.com üyesidir

Vali Doğan, Digor İlçesinde İncelemelerde Bulundu

23 Ağustos 2017
0 Haber Yorum

Kars Valisi Rahmi Doğan, çeşitli incelemelerde bulunmak ve İlçe muhtarları ile düzenlenen toplantıya katılmak üzere Digor İlçesine bir ziyaret gerçekleştirdi.
Duyuru
KARACA PETROL NARİN KALE CADDESİNDE HİZMETİNİZE AÇILMIŞTIR,
&


Kars Valisi Rahmi Doğan, çeşitli incelemelerde bulunmak ve İlçe muhtarları ile düzenlenen toplantıya katılmak üzere Digor İlçesine bir ziyaret gerçekleştirdi.Ziyaretinde Digor Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Mustafa Güngör ile diğer ilçe protokolü tarafından karşılanan Vali Doğan, ilk olarak Digor Halk Eğitimi Merkezine geçerek Digor ilçesi muhtarlarıyla düzenlenen toplantıda bir araya geldi.

Toplantıda, Kars- Digor Karayolu, köy yolları, yayla yolları, içme suyu ile ilçede yürütülen diğer çalışmalar hakkında bilgiler veren Vali Doğan, yapılacak çalışmalar hakkında muhtarlarla istişarelerde bulundu.

Digor Belediyesine kayyum atanmasının ardından Digor ilçe merkezinde ilk olarak içme suyu sorununun çözüleceğini ardından da ilçede yol ve kaldırım çalışmalarının yapılacağını belirten Vali Doğan, muhtarlardan köy yollarının yapımı başta olmak üzere yapılacak olan tüm çalışmalarda yüklenici firma ve ilgili kamu görevlilerine yardımcı olunmasını istedi.

Toplantıda, muhtarlardan köy ve mahallelerinde ki talep ve şikâyetlerini de dinleyen Vali Doğan, sorunların çözümü için ilgililere talimatlarda bulundu.

Toplantının adından Digor Halk Eğitim Merkezinde açılan çocuk parkını gezen Vali Doğan, ziyaretini ilçe merkezinde yaptığı esnaf ziyareti ile sonlandırdı.

vali-dogan,-digor-ilcesinde-incelemelerde-bulundu-(1).jpgvali-dogan,-digor-ilcesinde-incelemelerde-bulundu-(2).jpgvali-dogan,-digor-ilcesinde-incelemelerde-bulundu-(3).jpgvali-dogan,-digor-ilcesinde-incelemelerde-bulundu-(4).jpgvali-dogan,-digor-ilcesinde-incelemelerde-bulundu-(5).jpgvali-dogan,-digor-ilcesinde-incelemelerde-bulundu-(6).jpgvali-dogan,-digor-ilcesinde-incelemelerde-bulundu-(7).jpgvali-dogan,-digor-ilcesinde-incelemelerde-bulundu-(8).jpg

 
 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber