sanalbasin.com üyesidir

ÜNİVERSİTEMİZDE KERMES DÜZENLENDİ

15 Aralık 2015
0 Haber Yorum

Iğdır Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Genç Gıda Topluluğu tarafından yardıma ihtiyacı olan öğrencilere destek için Ziraat Fakültesi girişinde kermes açıldı.
Duyuru
KARACA PETROL NARİN KALE CADDESİNDE HİZMETİNİZE AÇILMIŞTIR,
&

Iğdır Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Genç Gıda Topluluğu tarafından yardıma ihtiyacı olan öğrencilere destek için Ziraat Fakültesi girişinde kermes açıldı. Düzenlenen Kermese Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Hakkı Yılmaz, üniversite yöneticileri, üniversite çalışanları ve öğrenciler yoğun ilgi gösterdi.
Ziraat Fakültesi girişinde gıda ve yiyecek üzerine açılan kermesten elde edilecek gelirle ihtiyaç sahibi öğrencilere destek sağlanacak. Kermeste söz alan Rektör Yılmaz kermesin amacından çok etkilendiğini belirterek, “ Bu işler gönül ister, kolay kolay her insana bu işleri yaptıramazsınız. Öğrencilerimiz burada okuyan ihtiyaç sahibi arkadaşlarına yardım etmek için çalışıyorlar. Burada toplanan paranın miktarından ziyade, bu paranın manevi değeri daha fazladır. Bu kermesin açılmasında emeği geçen herkese teşekkür ederim.”  dedi.
SERDAR ÜNSAL/IĞDIR

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber