Tutkanlar Turkcell İletişim Merkezi açıldi,

20 Aralık 2017
0 Haber Yorum

Türkiye'nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, " iletişim teknolojilerinde ürün ve hizmetler veren uzman mağazacılık" anlayışıyla kurulan Kağızman’daki en büyük TİM Mağazası Açıldı.

Türkiye'nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, " iletişim teknolojilerinde ürün ve hizmetler veren uzman mağazacılık" anlayışıyla kurulan  Kağızman’daki en büyük TİM Mağazası  Açıldı.

 Madam Organizasyonun öncülüğünda yapılan Açılışa Kağızman Kaymakamı Ercan Öter, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yakup Bayşar,Ak Parti Kağızman İlçe Başkanı  Nesim Eyidoğan,Ak Parti Başkan Yardımcısı Sülettin Günday,Şube Müdürleri ve çok sayıda Davetli Katıldı. Açılışa vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Açılışta konuşan Kağızman Kaymakamı Ercan Öter, Açılan Tutkanlar Turkcell İletişim merkezinin Kağızman’ımıza hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.  Emeği  geçenlere teşekkür ediyor, ” dedi.

 Tutkanlar Turkcell İletişim Merkezi sahibi Genç İşadamı İhsan Tutkan    Turkcell İletişim
 Merkezlerine verdikleri öneme değinerek “Bizim için teknoloji müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak demek. Tutkanlar Turkcell İletişim Merkezinin iletişim teknolojilerinde uzman mağaza olması için çalışıyoruz ve müşterilerimizin her türlü iletişim teknolojileri konusundaki ihtiyaçları için bir uğrak noktası olmayı hedefliyoruz.

TİM’lerimizde müşterilerimize Turkcell kalitesiyle hizmet vermeye devam edeceğiz. Amaçlarının Turkcell’i Kağızman’a daha iyi tanıtmak ve Kağızmanlı hemşerilerimiz  için Turkcell kalitesini en iyi şekilde sunmak olduğunu söyledi.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)


PLAYER TUŞUNA BAS,KAĞIZMANFM CEPTEN CANLI DİNLE,

 
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber