Tema Kağızman İlçe Temsilciliği umut yeşertmeye devam ediyor

26 Ekim 2018
0 Haber Yorum

Türkiye Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı (TEMA) Kağızman İlçe Temsilciliği, ilçelerdeki temsilci ve gönüllüleriyle birlikte çalışmalarını aralıksız çalışarak öğretmenler gurubu olan (TEMA) Kağızman İlçe temsilciliği umut yeşertmeye devam ediyor.

Türkiye Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı (TEMA) Kağızman İlçe Temsilciliği, ilçelerdeki temsilci ve gönüllüleriyle birlikte çalışmalarını aralıksız çalışarak  öğretmenler gurubu olan (TEMA) Kağızman İlçe temsilciliği  umut yeşertmeye devam ediyor.

 

Kağızman’de bu yıl gerçekleştireceği farklı etkinliklerle erozyonla mücadele, ağaçlandırma ve doğal varlıkları koruma gibi birçok konuya dikkat çekerek duyarlılık oluşturmaya çalışan TEMA Kağızman İlçe Temsilciliği,  yeni gönüllü üyelerin kaydı yapılıyor hem de çalışmalarla ilgili bilgilendirmede bulunuluyor.

 

Kağızman  İlçe Temsilcisi Bünyamin Ekelik, “TEMA Vakfı olarak Kağızman ilçemizde İlçe Temsilciliği olarak gerek erozyonla mücadele ve gerekse ağaçlandırma ve doğal varlıkları koruma gibi birçok konuya dikkat çekmek amacıyla birçok etkinlik düzenliyoruz. Bu kapsamda ilçelerimizde farklı kurum ve kuruluşlarla birlikte fidan dikimleri gerçekleştireceğiz.kısacası  Tema Kağızman İlçe Temsilciliği  umut yeşertmeye devam edeceğiz, bu kapsam içerisinde bugün başta  Kaymakamımız sayın Ercan Öter ,Kağızman Belediye başkanımız sayın Nevzat Yıldız ve  ilçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yakup bayşar'ı.ziyaret ederek kurum ziyaretlerinde bulunduk”dedi

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber