sanalbasin.com üyesidir

TEKNİK DESTEK PROJE EĞİTİMİ YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR.

31 Ocak 2018
0 Haber Yorum

Iğdır Valiliği Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Bürosu olarak farklı Kurum ve Kuruluşlarından Resmî yazışmalar neticesinde 120 kişilik ‘’AB Proje Ekibine Proje Döngüsü Yönetimi ve Uygulamalı Proje Yazma Eğitimi ''29 Ocak Pazartesi itibariyle başladı.
Duyuru
KARACA PETROL NARİN KALE CADDESİNDE HİZMETİNİZE AÇILMIŞTIR,
&

Iğdır Valiliği Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Bürosu olarak farklı Kurum ve Kuruluşlarından Resmî yazışmalar neticesinde 120 kişilik ‘’AB Proje Ekibine Proje Döngüsü Yönetimi ve Uygulamalı Proje Yazma Eğitimi ''29 Ocak Pazartesi itibariyle başladı.

      Serhat Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen  Proje Eğitimi, Iğdır Polisevi 1. Kat konferans salonunda 29 Ocak Pazartesi başladı ve 2 Şubat Cuma günü sona erecek.

               Eğitmen Bahadır Başkonuş tarafından verilen eğitim, her gün 09.00-16.30 saatleri arasında veriliyor. Teknik Destek proje Eğitimine katılacak personellere T.C. Kalkınma Bakanlığı, T.C. Gençlik Spor Bakanlığı, T.C. İçişleri Bakanlığı, T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ve T.C. Avrupa Birliği Bakanlığı'nın vermiş olduğu destekler hakkında bilgi verilmesi; proje fikri oluşturma, mevcut durum analizi, sorun analizi, hedef analizi, strateji analizi, paydaş analizi, Ulusal Ajans Destekleri, Erasmus+ Programları KA1 ve KA2, KA3,ECAS ve TURNA Sistemleri, PIC Kodu İşlemleri, EuroDESK ve EuroPASS konularında bilgilendiriliyorlar.

                Teknik Destek projesi eğitimine katılan personellere Katılım Sertifikası verilecek.Iğdır Valiliği Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Proje Koordinatörü Naciye Parlar ;”Serhat Kalkınma Ajansına yazdığım 2.Teknik Destek proje eğitimi verilmektedir.İlimizde toplam 200 ' ün üzerinde Katılımcıya Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi verilmiştir.Amacım Tüm kurum ve kuruluşlara proje kültürünü yaymak eğitime katılacak personellere proje hazırlamanın tüm detayları öğreterek kurumları adına projeler üretmelerini ve projeler konusunda farkındalık oluşturmak olduğunu açıkladı.

               Parlar,”Proje bilgilendirme eğitimleri ile Iğdır’da markalaşma, kurumsallaşmayı sağlamak, istihdam ve girişimcilik konusunda bölgenin insan kaynağı potansiyelini güçlendirmek olduğu “belirtti.

 

Serdar Ünsal,Iğdır

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber