sanalbasin.com üyesidir

TAD BAŞKAN YARDIMCISI ERHAN YAYCILI”HAYDAR ALİYEV’İ RAHMETLE ANIYORUZ.

10 Aralık 2015
0 Haber Yorum

Türkiye Azerbaycan Derneği Iğdır şube başkan yardımcısı Erhan Yaycılı ,Haydar Aliyev’i ölümünün 12. Yılında rahmetle anıyoruz”dedi
Duyuru
KARACA PETROL NARİN KALE CADDESİNDE HİZMETİNİZE AÇILMIŞTIR,
&

     Türkiye Azerbaycan Derneği Iğdır şube  başkan yardımcısı Erhan Yaycılı ,Haydar Aliyev’i ölümünün 12. Yılında  rahmetle anıyoruz”dedi

                Türkiye Azerbaycan Derneği Iğdır şube  başkan yardımcısı Erhan Yaycılı , Haydar Aliyev’in ölümünün 12. Yılı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

            Yaycılı , Mesajında”Türk Dünyasının önemli liderlerinden birisi olan ve 20 yıl gibi kısa bir süre içerisinde büyük bir atılım gerçekleştiren, Azerbaycan’ımızı zor ve sıkıntılı günlerden çıkararak çağdaş Azerbaycan'ın temellerini atan, Azerbaycan'ın Umum Milli Lideri Haydar Aliyev'i Hakkın rahmetine kavuşmasının 12. yılında  rahmetle anıyorum”dedi.

Yaycılı,Haydar Aliyev’in Azerbaycan’ı bu seviyeye getirmek için elinden geleni yaptığını ve çağdaş modern Azerbaycan’ı kurduğunu Oğlu Cumhurbaşkanı İlham Aliyev’in de  Azerbaycan’ı ileri seviyeye  götürdüğünü söyledi.

             Türkiye Azerbaycan Derneği Iğdır şube  başkan yardımcısı Erhan Yaycılı Azerbaycan’da Hazar denizinde meydana gelen yangın hepimizi üzmüştür.  Hayatını kaybedenlere  ve Azerbaycan Devletine ,Türk Milletine başsağlığı diliyorum” dedi.

SERDAR ÜNSAL/IĞDIR

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber