sanalbasin.com üyesidir

Susuz’da karne heyacanı

14 Haziran 2014
0 Haber Yorum

Susuz’da karne heyacanı
Duyuru
KARACA PETROL NARİN KALE CADDESİNDE HİZMETİNİZE AÇILMIŞTIR,
&

Kars Susuz 100.Yıl İlkokulunda Yıl sonu karne dağıtımı için tören düzenlendi. Düzenlenen törene; İlçe Milli Eğitim Müdürü Rıza Uray ve Şube Müdürü Akif Yahşi katılarak miniklerin heyecanına ortak oldular.
Birinci sınıflarda düzenlenen karne dağıtım törenine katılarak miniklerin karnelerini veren Rıza Uray, Akif Yahşi, Okul Müdürü Bülent Zengi ve Sınıf öğretmeni Suna Işık karne heyecanlarına ortak oldular ve hepsini tek tek öptüler.
Diğer sınıflarda da benzer manzaraların yaşandığı karne dağıtımında bazı veliler de çocuklarına karne vermenin mutluluğunu yaşadılar.
100.Yıl İlkokulunda Birinci sınıfta öğrenim gören tüm öğrencilere hitap eden Rıza Uray konuşmasında” Biz tüm öğrencilerimizin her birini birer değer olarak görüyoruz. Bunun içinde özel bir gayret sarf ediyoruz. Bu çocuklarımızın her biri ayrı birer değer ve dolayısıyla israf olmasınlar, geleceğe en iyi şekilde hazırlansınlar. Bu millete, memlekete en faydalı kişiler olarak, donanımlı bir şekilde yetişsinler diye bütün öğretmenlerimiz, bütün idarecilerimiz ellerinden gelen gayretin azamisini kullanmaya çalışıyorlar. Sizlere yardımcı olmaya, sizlere bütün bilgileri aktarmaya çalışıyorlar. Öncelikle onlara teşekkür ediyorum. Sizleri buralara gönderen anne ve babalarınıza teşekkür ediyorum. Velilerimize de bir çağrım var; öğrenciler sadece karnesindeki not durumuna göre değerlendirilmesin, iyi ya da kötü. O çocuklarımızın ders dışı bir takım tamamlanması gereken yönlerini hem değerler anlamında hem çeşitli kültürel sosyal sportif aktiviteler anlamında onların o yönlerini de geliştirme noktasında desteklerimize devam edelim.”dedi.
Yoğun bir maratonun ardından öğrencilerin yaklaşık 4 aylık bir yaz tatiline girdiğini belirterek, yaz dönemini, kitap okuyarak, Kur’an kurslarına giderek ve dinlenerek değerlendirmeleri gerektiğini söyledi.
Konuşmasının son kısmında ise öğretmenlere verdikleri emekten dolayı teşekkür etti.
(BA-BA-S) GAZİ KARS / SUSUZ (KHA)

 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber