Susuz Darbecilere Karşı Tek Yürek Oldu

23 Temmuz 2016
0 Haber Yorum

Kars’ın Susuz ilçesi demokrasiye kasteden vatan hainlerine karşı demokrasiyi savunmak için dün akşam yine meydanlardaydı.

Kars’ın Susuz ilçesi demokrasiye kasteden vatan hainlerine karşı demokrasiyi savunmak için dün akşam yine meydanlardaydı. Yapılmak istenen darbe girişimine tepki göstermek amacıyla yapılan yürüyüşe İlçe Kaymakamı Yusuf İzci, İlçe Jandarma Komutanı Ercan Onarıcılar, Belediye Başkanı Murat Uray, İlçe Emniyet Amiri Deniz Engin, AK Parti İlçe Başkanı Ayhan Bulut ve vatandaşlar katıldı.
İlçe merkezinde toplanan vatandaşlar buradan yürüyüşe geçerek İlçe Jandarma Komutanlığı ve ilçe Emniyet Amirliğinin önüne kadar yürüdü. İlçe kaymakamı Yusuf İzci burada vatandaşlara yaptığı konuşmada, 154 Temmuz gecesi vatan haini bir gurup tarafından demokrasimize karşı darbe girişiminde bulunulduğunu belirterek bu girişimin ülkenin her köşesinde toplumun bütün kesimlerinin sokaklara çıkarak, dik durarak demokrasimizin devletimizin hükümetimizin yanında yer alması ve tepkilerini göstermesi ile başarılı olamadığını belirtti. Yıllık izinde olması dolayısı ile ilk gün destek yürüyüşüne katılamadığını belirten kaymakam Yusuf İzci dün ve bugün demokrasimize destek olma ve darbecilere karşı devletimizi savunma amacıyla toplanan tüm vatandaşlara teşekkür etti. İstiklal marşının okunması ve yapılan duaların ardından demokrasiye destek yürüyüşü sona erdi.
Kaymakam İzci ”Demokrasimizin yanında yer alan devletimize her zaman olduğu gibi bugünde sahip çıkan ve darbeye karşı durma amacıyla toplanan vatandaşlarımıza teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.
khaYorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber