Sunay Gül,Kars Selim İlçesin'den Ak Parti İl genel Meclis üyeliği için Aday Adaylığını Açıkladı,

14 Ekim 2013
0 Haber Yorum

Sunay Gül,Kars Selim İlçesin'den Ak Parti İl genel Meclis üyeliği için Aday Adaylığını Açıkladı,

Kars Selim Büyük Oluklu Köyünden Sunay Gül, 2014 Mahalli İdareler seçimleri'nde Ak Parti'den Selim ilçesinden İl genel Meçlis Üyeliği için için aday adayı olduğunu açıkladı.
 
"Halka hizmet Hakka hizmettir" anlayışı ile Selim'e hizmet etmek için yola çıktığını vurgulayan  Sunay Gül, "Siyaset her türlü kaynağı yerli yerinde kullanarak insana hizmet etme sanatıdır. Siyaseti, bir makam mevki, şan şöhret yada sen ben kavgasının çok ötesinde görüyorum. Bu ülkenin evlatları olarak bizler milletimizin imkanları ile yetiştik ve bu günlere kadar geldik. Bu ülkenin en iyi okullarında eğitimimizi tamamladık. Hal böyle iken bizler kendi kabuğuna çekilerek, küçük dünyalarında ufak mutlulukların peşinde koşanlardan olamayız, olmamalıyız. Şimdi biz de milletimize hizmet etmek için çok çalışarak onlara vefa borcumuzu ödemeliyiz." dedi.
 
Selim'e hizmet etmek noktasında kendisini yeterli gördüğünü ifade eden Gül "Milletimizin gelecek hedeflerini gerçekleştirmede gayretimizle, çabamızla sizlere, ilçemize, Selimimize katkı sağlayarak arkamızda güzel izler bırakabilirsek şeref duyarız. Amacım kubbede hoş bir sada bırakıp bu aziz milletin hayır duasını almaktır. İşte siyaseti bu noktada bir araç olarak görüyor ve millete hizmet bakımından bu aracı etkin bir biçimde kullanmak gerektiğine inanıyorum.
 
Halka Hizmet etme yolunda gelinen her noktada, insanların kendilerini bir bayrak yarışçısı olarak görmeleri gerektiğine inanıyorum. Bu bakış açısıyla hareket ederek Selimimize dolayısıyla bu cennet vatanımıza artı değerler katmak için gayretimiz her zaman sürecektir. Biz bu yola 'Halka hizmet Hakka hizmettir.' düsturuyla yola çıktık. Rabbim bu düsturun rehberliğinden bizleri ayırmasın" dedi.
 
Bu bakış açısına sahip olanların zor ve zahmetli bir yolculuğa çıktıklarını iyi bildiklerini dile getiren Gül, "Bizler böyle bir yolculuğa çıktık. Bu yolculuk içerisinde birçok zahmeti, türlü türlü çileyi barındırıyor. Bunu gayet iyi biliyorum. Bunun yanında zahmetsiz rahmet olmayacağını da iyi biliyorum. Bu düşünce ve inançla, güzel ilçemize, Selimimize  hizmet etme noktasında kendimizi yeterli görüyor, sizlerin teveccühü ve teşkilatlarımızın desteği ile İl Genel Meclis Üyeliği için  aday adaylığımı huzurlarınızda açıklıyorum.Rabbim bize bu kutlu görevi hayırlısı ile nasip ederse İnsan merkezli bir Çalışma ile  ön plana çıkacağız. 'İnsanı yaşat ki devlet yaşasın.' anlayışıyla hareket ederek bütün hemşerilerimizin huzur ve mutluluğu için çalışan bir anlayışını benimseyeceğiz. Zorlaştıran değil kolaylaştıran olacağız" diye konuştu.
SUNAY GÜL KİMDİR,
 
1966 yılında Kars'ın Selim İlçesi Büyük Olklu köyünde doğdu,Öğrenimini Oluklu ve Karsta Tamamlayan Gül  2002 yılından berı AKP teşkilatında faaliyet gostermektedir. kars imam hatıp lısesınden mezun olan Gül. mezun olduktan berı tıcaretle ugrasmaktadır .3 cocuk babası olan Gül. Halen Selim Büyük oluklu koyunde kayıtlı olup 45 yıldır selımde ıkamet etmektedir,
 
(AÇ-BA-S) GAZİ KARS / KAĞIZMAN (KHA) – ALİ ÇELİK (ÖZEL HABER)

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketÇok Okunanlar Çok Okunanlar
Son YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber