Settar Kaya'nın 18 Mart Mesajı

18 Mart 2018
0 Haber Yorum

İyi Parti Kars İl Başkanı Settar Kaya'nin Çanakkale Deniz Zaferi Yıl Dönümü ile ilgili mesajı:

İyi Parti Kars İl Başkanı Settar Kaya'nin Çanakkale Deniz Zaferi Yıl Dönümü ile ilgili mesajı: Çanakkale Deniz Zaferi Yıl Dönümü ile ilgili mesajı:

Milletlerin tarihinde çok önemli kilometre taşları vardır. Bunlar sadece bir milletin tarihini değil, medeniyetlerin akışını, tarihin yönünü ve insanlığın ufkunu da değiştirir.

Çanakkale; bu ülkenin doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine, Kıblesi bir, Allah'ı bir, Peygamberi bir olan insanların kanlarının birbirine karıştığı ve aynı topraklar üzerinde fidanlara can verdiği, Merhum Mehmet Akif'in dediği gibi, Asım'ın neslinin namusunu çiğnetmediği ve Bedr'in aslanlarının ancak bu kadar şanlı olduğu bir savaşın adıdır.

Etnik kökeni, mezhebi ne olursa olsun vatan toprakları için savaşmış ve bugün Çanakkale’de omuz omuza yatan şehitlerimiz Türk milletinin sarsılmaz birlik ve beraberliğinin de en güçlü nişanesidir. Bu zafer vatanı, dini, hürriyeti ve istikbali söz konusu olduğunda Türk Milleti'nin neleri göze alabileceğini, neleri başarabileceğini tüm dünyaya göstermiştir. Bu yönüyle Çanakkale, dün olduğu gibi bugün de, milletimiz, ülkemiz ve geleceğimiz üzerine plan kuranlar için hiçbir zaman unutmamaları gereken bir derstir.

Bir milletin gururu, bir milletin kahramanlık destanı olan Çanakkale Zaferimizin yıl dönümünü, millet olarak büyük bir gurur ve heyecanla idrak ediyor, Çanakkale destanının bütün kahramanlarını bir kez daha rahmetle, minnetle anıyoruz.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)


PLAYER TUŞUNA BAS,KAĞIZMANFM CEPTEN CANLI DİNLE,

 
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber