sanalbasin.com üyesidir

Selim okuyor

17 Şubat 2015
0 Haber Yorum

Selim okuyor
Duyuru
KARACA PETROL NARİN KALE CADDESİNDE HİZMETİNİZE AÇILMIŞTIR,
&

Kars Selim Kaymakamı Erdinç Dolu, Selim Halk Eğitim Merkezinde ‘’Selim Okuyor’’ projesi kapsamında gerçekleştirilen en çok kitap okuyan öğrencilerin ödül törenine katıldı.
Kaymakam Dolu’nun öncülüğünde başlatılan ‘’Selim Okuyor’’ projesi kapsamında gerçekleştirilen ödül törenine; Kaymakam Erdinç Dolu, daire amirleri, ilçe merkez ve köylerde görev yapan öğretmen ve öğrencileri katıldı.
Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde görevli şube müdürü Necattin Ulutepe tarafından projenin amacı ve hedefleri hakkında bilgi verildikten sonra ödül törenine geçildi.
Ödüllerini Kaymakam Erdinç Dolu’nun ellerinden alan öğrencilerin mutluluğu gözlerinden okundu. Kaymakam Dolu; “Öncelikle dereceye giren öğrenci arkadaşlarımı kutluyorum.” dedi. Selim Okuyor projesi’nin amacının öğrencilerimize kitap okuma alışkanlığını kazandırmak olduğunu da belirten Kaymakam Erdinç Dolu, proje kapsamında çam sakızı çoban armağanı olarak en çok kitap okuyan 11 öğrenciye hediyelerini takdim etti.
Program sonrası ilçe merkez ve köylerinde görevli okul müdürleri ile bir araya gelen Kaymakam Dolu, Temel Eğitimden Ortaöğretim’e Geçiş (TEOG) sınavı ile ilgili değerlendirmelerde bulunurken, ilçenin TEOG sınavda göstermiş olduğu başarıdan dolayı tüm okul müdürleri ve TEOG sınavına yönelik yapılan ‘’Yarınlar Bizim’’ projesi kapsamında hafta sonu kurslarında görev alan öğretmenlere teşekkür etti.
(BA-BA-S) GAZİ KARS / SELİM (KHA) Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber