sanalbasin.com üyesidir

Selim ilçesi Mobese kameraları ile donatıldı

13 Mart 2013
0 Haber Yorum

Selim ilçesi Mobese kameraları ile donatıldı
Duyuru
KARACA PETROL NARİN KALE CADDESİNDE HİZMETİNİZE AÇILMIŞTIR,
&

 

Karsın selim ilçesinde bugün mobese kameraları hizmete girdi. Selim kaymakamlığı ilçe emniyet amirliği tarafından ilçede 8 adet mobese kamerası ve plaka tarama kamerası kuruldu.
 
İlçe emniyet amirliğinde mobese kameralarının hizmete başladığını ve ne gibi faydalar sağladığı ilçe emniyet amiri Emin Topçu tarafından ilçe kaymakamı Erdinç Dolu İlçe Belediye başkanı Muhittin Yücel ve İlçe cumhuriyet Savcısı Arif Uslu’ya mobese odasında görsel olarak anlatıldı.
 
İlçe emniyet amirliğini ziyaret eden ilçe kaymakamı Erdinç Dolu İlçe Belediye başkanı Muhittin Yücel ve İlçe cumhuriyet Savcısı Arif Uslu mobese kameralar bilgi aldıktan sonra kaymakam Erdinç Dolu bir açıklama yaptı. Dolu şunları söyledi; “Bunlar vatandaşlarımızın huzur ve güvenliğini sağlama açısından, psikolojik olarak ta kendisini rahat ve huzurlu hissetmesi açısından kameralar önemliydi. Mevcut kameralarımız vardı. Fakat bunlar hem eski hem de istediğimiz şekilde hizmet vermiyordu. Bizde 8 tane kamera ilave ettik. 2 tanede başkanımız destek verdi, 1 tanede firmamız kendisinden destek verdi. Kameralarımızın 4’dü özellikle giriş çıkışlarda plaka okuyucu niteliktedir. Diğerleri de gece görüş özelliğine sahiptir. Zaten eski ve yeni kameralara baktığımız zaman fark ortada. Bu kameraların bir özelliği de belki de Türkiye’de yeni yeni uygulanan yeni bir sistem ve ilçe bazında ilk uygulanan kablosuz sistemdir. İnşallah daha da iyi olacak. Bir kaç tane eksiğimiz var onları da temin ettiğimiz zaman Selim’in hemen hemen her tarafını vatandaşımızın huzur ve güvenliğini sağlama açısından rahatlıkla kontrol altına alabileceğiz. Basitte olsa, niteliklide olsa inşallah hiçbir zaman olay olmaz. Ama olduğu takdirde de buradan kolayca tespiti mümkün olacaktır. Ben emeği geçen ve katkısı olan herkese teşekkür ediyorum.”              
 
Ardından mobese kameralarının alımında ve kurulumunda katkı sağlayan ilçe belediye başkanı muhittin Yücel de hizmetin oldukça yerinde olduğuna dikkat çekerek, emek veren herkese Selim halkı adına teşekkür etti. Selim ilçe emniyet amirliğinde düzenlenen mobese tanıtım toplantısı yapılan ikramla sona erdi.
( GAZİ KARS (KHA) 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber