sanalbasin.com üyesidir

Selim’den haberler

29 Ekim 2013
0 Haber Yorum

Selim’den haberler
Duyuru
KARACA PETROL NARİN KALE CADDESİNDE HİZMETİNİZE AÇILMIŞTIR,
&

SELİM KAYMAKAMI ERDİNÇ ERDİNÇ DOLU’NUN, 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMA MESAJI
Türk Milletine bırakılmış en büyük miras ve vazgeçilmez bir değer olan Cumhuriyetimizin kuruluşunun 90’nıncı yıldönümünü, ilçemizde ve tüm yurtta büyük bir heyecan ve gururla kutluyoruz.
Ecdadımızın üstün gayret ve fedakârlıklarla kurdukları Cumhuriyetimizin ilelebet payidar kalması, gelecek nesillerin eğitimli, milli ve manevi değerlerine saygılı bireyler olarak yetişmesi hepimizin en büyük hedefi ve arzusudur. Bu amaçla demokratik, laik, sosyal bir hukuk devleti olarak, dünyanın gelişmiş devletleri arasında yer alabilmenin mücadelesini aralıksız sürdürmeye devam etmekteyiz.
Bu duygu ve düşüncelerle Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü, kahraman silah arkadaşlarını ve bu toprakları bizlere emanet eden aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi şükran ve rahmetle anıyor, tüm Selimli vatandaşlarımızın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutluyorum.                         
SELİM KAYMAKAMLIĞI PROJE KOORDİNASYON OFİSİ DÖNEMİN İLK TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ
Selim Kaymakamlığı’nca ulusal ve uluslararası fonlar tarafından sağlanmakta olan mali kaynaklardan ilçemizin daha fazla ve verimli bir şekilde yararlanabilmesi amacıyla Kaymakam Erdinç Dolu’nun başkanlığında İlçe Emniyet Müdürü Emin Topçu, İlçe Jandarma Komutanı Yzb. Alican Arslan, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Kadir Süleymanoğlu, SYDV Müdürü Fikret Çelik, SYDV Personellerinden Gülten Başdemir, Burcu Çelik, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünden ziraat mühendisleri Melike Babur, Erdal Bayrak ve Veteriner Mesut Gülaçtı katıldılar.
SELİM KAYMAKAMLIĞI PROJE KOORDİNASYON OFİSİ’ DÖNEMİN İLK TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ
Toplantıda; 2013-2014 yıllarında yapılabilecek çalışmalara ilişkin hususlar değerlendirilmiştir.
İLÇE İDARE ŞUBE BAŞKANLARI TOPLANTISI, KAYMAKAMIMIZ SAYIN ERDİNÇ DOLUNUN BAŞKANLIĞINDA YAPILDI
5442 Sayılı İlçe İdaresi Kanununun 40.maddesi gereği 25.10.2013 günü saat 10.00 da Kaymakamımız Sayın Erdinç Dolu’nun başkanlığında İlçe İdare Şube Başkanları toplantısı yapıldı.
Kaymakam Erdinç Dolu, İlçe İdare Şube Başkanları toplantısında yaptığı konuşmada; “Kamu kurum ve kuruluşlarına gelen vatandaşların hoşgörü ve güler yüzle karşılanmasını, taleplerin anında incelenerek sorunların en kısa zamanda mahallinde çözümlenmesini,   kamu kurum ve kuruluşlarında görev yapan memurların; vatandaşların haklı istek, şikâyet ve sorunları ile ilgilenerek, bunları takip etmek ve yerine getirmelerinin asli görevi olduğunu belirtti.
Kamu kaynaklarının etkin ve verimli olarak kullanılabilmesi için tüm kurumların koordinasyonlarını en üst seviyeye çıkararak zaman ve kaynak israfına engel olunması için birim amirlerinin kendi aralarında gerekli koordinasyonu sağlamaları gerek.” dedi.
Kaymakam Erdinç Dolu daha sonra daire amirlerinin yaşadıkları sıkıntıları ve çözüm önerilerini dinledi.
KAYMAKAM ERDİNÇ DOLU, MODERNİZE EDİLEN SOSYALYARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFININ AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİ
Kaymakam Erdinç Dolu’nun girişimleriyle modernize ettirilen,  Selim Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfının açılışı gerçekleşti.
Yepyeni bir görünüme sahip olan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfının açılışını; Kaymakam Erdinç Dolu, Belediye Başkanı Muhittin Yücel ve mütevelli heyet üyeleri gerçekleştirdi.
Açılışta kısa bir konuşma yapan Kaymakam Erdinç Dolu; Tadilat ettirilen Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ‘nın fiziki şartlarının çok yetersiz olduğunu bu nedenle personelin verimliliğini artırmak, vatandaşlara daha etkili ve kaliteli hizmet sunabilmek adına, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfını tadilat ettirdiklerini söyledi.
KAYMAKAM ERDİNÇ DOLU KIZ ÖĞRENCİ YURDUNU ZİYARET ETTİ
Kaymakam Erdinç Dolu, Selim Şehit Teğmen Gökhan Yaşartürk Çok Programlı Lisesi Kız Öğrenci Yurdunu ziyaret etti.
Akşam yemeğinde öğrencilerle bir araya gelen Kaymakam, öğrencilerle yakından ilgilenip sıkıntılarını ve isteklerini dinledi.
Yemek sonrası öğrencilerle beraber etüt salonuna geçen Kaymakam, öğrencilere programlı bir şekilde,  nasıl ders çalışmaları gerektiğini anlatıp, kendilerine sunulan bu imkanları iyi değerlendirdikleri takdirde sınavlarda daha başarılı olacaklarını anlattı.
(OKO-BA-S) GAZİ KARS / SELİM (KHA) 
 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber