Selim’den haberler

14 Kasım 2016
0 Haber Yorum

Kars Selim Kaymakamlığı Proje ofisi tarafından hazırlanan ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından uygulanan


UMUT IŞIĞI ÇOCUKLARININ TARİHE YOLCULUĞU
Kars Selim Kaymakamlığı Proje ofisi tarafından hazırlanan ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından uygulanan SODES “Umut Işığı Projesi”  kapsamında, umut ışığı çocuklarına Kars’ın tarihi ve kültürel yerleri ile Erzurum’ un tarihi ve kültürel yerleri rehber eşliğinde gezdirilmiş, sinema ve piknik organizasyonları yapılmış güzel bir hafta sonu geçirmeleri sağlanmıştır.
Kaymakam Erdinç Dolu beraberinde Belediye Başkanı Coşkun Altun ve Vakıf Müdürü Fikret Çelik ile birlikte Umut Işığı çocukları ile öğlen yemeğinde bir araya geldi. Kaymakam Dolu, Umut Işığı çocuklarıyla yakından ilgilenirken yapılan faaliyetler hakkında bilgi aldı.
ÇIPLAKLI KÖYÜ YENİ OKULUNA KAVUŞTU
Kaymakam Erdinç Dolu, Çıplaklı Köyü ilkokulunun açılışını gerçekleştirdi.
Açılışa; Kaymakam Erdinç Dolu, Belediye Başkanı Coşkun Altun, Milli Eğitim Müdürü Cengiz Aydın, daire amirleri, muhtarlar, öğretmenler, öğrenciler ve köy halkı katıldı.
Okulun açılış kurdelesini keserken kısa bir konuşma yapan Kaymakam Erdinç Dolu ”Okulumuzda, ailesine, vatanına, ilçemize, ülkemize hizmet edecek hayırlı çocuklar yetişecektir. Ben bu vesileyle buranın açılmasında katkı ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. 2016-2017 eğitim öğretim yılının öğretmen arkadaşlarımıza başarılar köyümüz çocuklarına da hayırlı olmasını temenni ederim” dedi.
Açılış konuşmasının ardından Kaymakam Dolu, davetlilerle birlikte derslikleri gezerek okul hakkında yetkiliden bilgi aldı. Açılış programı ikramlarla son buldu.
kha


Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketÇok Okunanlar Çok Okunanlar
Son YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber