Selim’de sanayi esnafının sorunu çözülüyor!

08 Şubat 2016
1 Haber Yorum

Kars’ın Selim ilçesinde 1993 yılında kurulan Sanayi Kooperatifi, Selim Belediye Başkanı Coşkun Altun’un girişimleriyle yakın zamanda hak sahiplerine telsim edilecek.

Kars’ın Selim ilçesinde 1993 yılında kurulan Sanayi Kooperatifi, Selim Belediye Başkanı Coşkun Altun’un girişimleriyle yakın zamanda hak sahiplerine telsim edilecek.

Selim Anadolu Lisesi Toplantı Salonu’nda sanayi esnafı, çevre ve şehircilik il müdürlüğü yetkilileri ve Selim Kooperatif Başkanı Latif Baytar’ın katılımlarıyla gerçekleştirilen toplantıda; Selim Belediye Başkanı Coşkun Altun, sanayi esnafının uzun yıllardır çözüm aradıkları sorunlarında sona yaklaşıldığının müjdesini verdi.

Selim Belediye Başkanı Coşkun Altun, 2016 yılı sonu itibariyle sanayi esnafının hak ettiği dükkanlara kavuşacağını söyledi. Kars’ın Selim ilçesinde Karahamza ile Selim arasındaki Tozanlı Mevkiinin hazineden çıkarılarak imar alanı içerisine alındığını ve keşmekeşliğin sona ererek, sanayi sitesi için yerin belirlendiğine dikkat çeken Atun, 2016 yılı sonuna kadar tüm çalışmaların tamamlanarak dükkanların hak sahiplerine teslim edileceğini ifade etti.

Maddi ve manevi her türlü desteğin sağlanmasından kaçınılmadığının da altını çizen Başkan Altun, projelerin hazırlandığını ve 1 ay içerisinde ihaleye çıkılacağını da vurguladı.

kha

Yorumlar(1)
  kağızman sanayi başkanı yılmaz :
[10.02.2016 - 16:08]  
sayın belediye başkanımızı kutluyorum çünkü selimdeki sanayiyi arkadaşlarımızın meslektaşlarımızın arkadaşlarımızın uzun süredir süren konuya değindiği için teşekür ederim çünkü ben bunun zorluklarını bildiğim ne kadar süreçten geçeğini yaşadığım için Allah yardımcın olsun başkanım inşallah kısa sürede iş yerlerine geçerler saygılar
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketÇok Okunanlar Çok Okunanlar
Son YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber