Ana Sayfa > SELİM

Selim Belediye Başkanı Coşkun Altun, KHA’da
01 Haziran 2014
Selim Belediye Başkanı Coşkun Altun, KHA’da
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%

SİTEMİZE HOŞ GELDİNİZ,GÜNCEL VE TARAFSIZ HABERLERLE HİZMETİNZDEYİZ,ALİ ÇELİK

Kars’ın Selim İlçesi Belediye Başkanı Coşkun Altun, projelerini Kafkas Haber Ajansı (KHA)’yla paylaştı. KHA Kurucu Bedir Altunok’un sorularını cevaplayan Altun, Selim’i daha yeşil ve daha yaşanabilir bir ilçe haline getirmek için ekibiyle birlikte yoğun bir çalışma içinde olduklarını söyledi.
HALKA HİZMET HAKK’A HİZMET
“biz halka hizmet Hakk’a hizmet’ anlayışıyla yola çıktık” sözleriyle konuşmasına başlayan Selim İlçe Başkanı Coşkun Altun, “Ben öncelikle şunu ifade etmek istiyorum; Bizim anlayışımız ‘halka hizmet Hakk’a hizmettir’ anlayışıdır. Biz yola çıkarken samimi duygularla çıktık. İlçemiz gelişmeye müsait bir ilçe. Bu nedenle ilçemizde önceliklerimiz nelerdir. Bu önceliklerimiz arasında da en öncesi neyse onu uygulayarak başladık. Selim halkına bana desteklerinden dolayı sizlerin aracılığıyla teşekkür ediyorum. Biz de onlara her alanda layık olmaya çalışacağız. Benden önceki arkadaşa da katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. Aynı teşkilatta çalışıyorduk onunla. Siyasette olmazsa olmazlardan biri ekip ruhuyla çalışmaktır. O bilinçle çalıştığımız için başardık. Ona yeni görevinde başarılar diliyorum.” dedi.
SELİM’İN EN BÜYÜK PROBLEMLERİNDEN BİRİ SU PROBLEMİDİR
İlçenin en büyük problemi olan su konusunda titiz bir çalışma yürüttüklerini belirten Altun, “Biz Temmuz ayının sonlarına doğru kazmayı vuracağız, yer tespiti yapacağız. Bu sorunun çözümü noktasında. Belediyeyi aldığımız ilk günden itibaren bizim kovaladığımız en önemli iş buydu. Yani öncelikle Selim’in asli sorunu bu. Doğanpınar dediğimiz şuan ki mevcut şebekemizi biz rehabilite edeceğiz çünkü biliyorsunuz As-Pes borular kanserojen madde üretiyor. Bir an önce o güzel suyumuzu Selim halkının hizmetine sunacağız.” diye konuştu.
İMAR ÇALIŞMALARINI HIZLANDIRIYORUZ
Altun, imar çalışmalarıyla ilgili de, “Güzel projelerimiz var ancak bunları zamana yayarak yapacağız. Bu yıl ki projelerimizin arasında Selim’i ve Selimliyi ilgilendiren imar alanında çalışmalarımız var.” şeklinde konuştu.
MEZBAHANEYİ GENİŞLETECEĞİZ
Altun daha sonra şunları söyledi:
“Özellikle bölgemiz tarım ve hayvancılık bölgesi. Daha önce Serhat Kalkınma Ajansı bize Doğu Anadolu’nun en güzel hayvan pazarını yaptı. Biz bu hayvan pazarını ve yanındaki mezbahaneyi kapasite olarak geliştirmek ve genişletmek istiyoruz. Serhat Kalkınma Ajansı’nın proje başvuruları belli bir tarihte oluyor. O tarihte seçim dönemine denk geldiği için biz 2014’ü geçirdik. Seneye proje başvurusu belli olduğu zaman biz mezbahanemizi daha da geliştirmek için güzel bir proje hazırlayıp, Serhat Kalkınma Ajansı’na sunacağız. Hayvan yetiştiricilerimizin Erzurum’da değil burada rahatlıkla kesin yapabilecekleri mezbahane yapmayı planlıyoruz.
PARK VE YEŞİL ALAN
Park ve yeşil alanlarda çok önemli. Özellikle bizim Selim’e giriş kısmından itibaren kaldırım ve yol çalışmalarımız olacak. Selim’i güzel bir doğaya, güzel bir yeşile kavuşturacağız. Selim’in yaşanabilir yeşil bir Selim olması için elimizden gelen her şeyi yapacağız.
İKTİDAR DESTEĞİNİ DE ALACAĞIZ
Ben 3 dönem ilçe başkanlığı yaptım. İktidar olmazsa olmazımızdır. Çünkü; sonuçta milletvekillerimiz ve AK Parti bizim arkamızdadır. Yapacağımız her şeyde onların desteğini alacağız. Özellikle Doğu Anadolu Bölgesi gibi yerlerde küçük belediyelerdeki gelir bellidir. İlçelere gelen gelir belli. Bazen çalışan personeli ödemeye bile yetmeyebilir. Bu nedenle burada öz kaynaklar önemlidir. Ancak bizde o da yok, dolayısıyla iktidar desteğini alacağız. Turizmde kalkınmada öncelikli ilçeler arasında Sarıkamış’ın olduğu bir proje yapıldı. Projeye bizi de aldılar. İnşallah bundan sonra da turizm bakanlığından yararlanabileceğiz. Bu iktidarın bize verdiği bir avantaj. Şu anda SUKAP projesi mesela; eğer sizin projeniz 6 trilyon tutuyorsa SUKAP Çevre ve Şehircilik Bakanlığı kanalıyla yarısını o hibe ediyor, karşılıyor. Bu da iktidarın, hükümetimizin bize bir faydasıdır. Tabi daha sayamayacağımız birçok desteği var.
PROJE ÜRETEREK İLÇEMİZE KATKI SAĞLAYACAĞIZ
Benim belediyecilik anlayışım ne ‘bulayım satıyım’ anlayışı değil, biz proje üreterek ilçemize katkı sağlarız. Çünkü projen olmazsa, yapabileceğin pek bir şey olmaz. Kırsal Kalkınma Ajansı aslında daha çok özel sektöre önem veriyor ama biz belediyeye teşvik edeceğiz. Biz de onlara yardımcı olacağız. Onlar burada süt üreticiliği bunun yanında damızlık hayvan üreticiliği desteğindeler ama daha çok belediyelere özellikle kesimhane konusunda birbirimizin desteğini alacağız. Sosyal destek anlamında SODES’i de kullanacağız. Bizim projelerimiz arasında Erzurum-Kars arası yaptığımız bir deremiz var. Bisiklet sürme, yürüme gibi aktiviteler adına güzel düşüncelerimiz var.
ENGELLİLER YAŞAM MERKEZİ’Nİ AÇIYORUZ
Eğitim alanında da çalışmalarımız, projelerimiz var. Mesela kaymakamlıkla ortaklaşa yürüttüğümüz projelerimiz var. Kaymakamlığın seçimden önce yürüttüğü Engelliler Yaşam Merkezi’nin de dahil olduğu ve bizim de katıldığımız bir proje var. Engelliler Yaşam Merkezi, engelli çocukları ailelerinden sabah eve kadar giderek alıyor. Akşama kadar bütün bakımlarını yapıyor, onlarla ilgileniyor. Böylece aileler işlerine gidebiliyor, işlerini gönül rahatlığıyla halledebiliyorlar. Akşam engelli vatandaşımızı, kardeşimizi evine kadar bırakıyorlar.
İLÇEMİZE CİRİT ALANI VE AT BİNİCİLİĞİ TESİSİ KURULACAK
Kaymakamlıkla birlikte bu yıl bu ilke imza atacağız. Ciritle ilgili bölgesel yarışları burada yapmaya çalışıyoruz. Geçen yıllarda yapıldı, bu yıl da yapılacak hatta seçmeler vardı. Bununla ilgili yine kaymakamlıkla ortak çalışmamız var. Cirit alanı ve at biniciliği tesisi kurulacak.
HAYIRSEVERLERİMİZE TEŞEKKÜRLER
Selim’in bir özelliği de şu: Hayırseverlerimizin bize çok büyük desteği var. Tabi bunda istemek, istemesini bilmek çok önemli. İstemesini bildikten sonra herkes gelip memleketine illaki bir şey yapar. Bu konuda özellikle Selimli işadamlarına Kafkas Haber Ajansı aracılığıyla teşekkür etmek istiyorum. Çünkü Selim’i duydukları zaman yapamayacakları iş yok. Yapılan kız yurtları, okul; devlet adı altında, devletin yapacağı birçok şeyi hayırseverlerimiz sağ olsunlar yaptı. Rahmetle anıyoruz mesela, Celal Aras hem Öğretmenevi yaptı, hem Anadolu Lisesi hem de Hatıra Ormanı yaptı. Kağızman’da Latif amca hanımı adına okul yaptı. Celal Kahraman Yaylacık Köyümüzden çıkmıştır ama ne köyünü ne de yurdunu asla unutmadı. Yapılan birçok yardım var, saymakla bitmez. Allah hepsinden razı olsun. İnşallah yardımları devam edecek. Mesela yapacağımız gençlik merkezinde yine bizim İzmirli işadamımız yapacak. İstenilen şey ilçeniz için faydalıysa zaten bu anlaşılıp yardım ediniliyor duyarlı kişiler tarafından.
GENÇLİK MERKEZİ
Bizim hayırseverimizden gençlik merkezi kurulmasını isteme sebebimiz şu: Gençlerimi kahve köşelerinden kurtarmak, burada ikamet eden memuru olsun, çalışanı olsun sosyal aktivite adı altında bir şeyler sunabilmektir. Anlayışımız bu. Sonuçta bu memleket bizim, bu ilçe bizim. Bu ilçedeki kardeşlerimiz bizim. Kötü yollara düşmemeleri için yanlış alışkanlıklar edinmemeleri için elimizden geleni yapmak kaldı ki bu bir ilçeye yapılacak en güzel hizmetlerden biridir. Gençlerimizi kurslara yönlendirerek bir şeyler yapabiliyor olma duygusunu, üretme duygusunu yaşamalarını istiyoruz. İşte saz kursu, gitar kursu gibi birçok kurslarımız olabilir bu çalışmalarımız arasında. Gençlik merkezi bu tür şeylere hizmet ettiği için kadınlarımız için de kurslar açabiliriz. Hayırseverimiz yörenin mimarisini de yansıtacak insanlarımıza faydalı olan bir gençlik merkezi yapacak inşallah.
2009’DAN BU YANA İTKİDARIN İMKANLARINI İLÇEMİZE SEFERBER ETTİK
Ben benden önce burayı yöneten büyüklerimden, kardeşlerimden şunu beklerdim: Hep popülist politika yapılmış. Biz AK Parti olarak 2009’da belediyeyi aldık. Biz iktidarın imkanlarını buraya seferber ettik. Dedik ki ne yapabiliriz? 2009’da bu bina yoktu mesela. ‘Benim adamım kazansın ama hizmet etmezse de etmesin.’ anlayışı vardı. Biz onu yıkmaya çalıştık. Burada olması gereken hizmet anlayışıdır.
EN BÜYÜK HAYALİM...
Belediye başkanı olarak benim en büyük hayalim yeşil bir Selim. Toz olmayan, çamur olmayan, insanların rahat ve özgür bir şekilde hüküm sürebileceği, yaşayabileceği bir Selim. Caddesiyle olsun, sokağıyla olsun bütün ilçelere örnek olabilecek bir Selim hayal ediyorum. Sarıkamış gibi engebeli sokakları yok, dümdüz bir yer Selim. Dolayısıyla başka bir ilçede 10 liraya yapacağın işi Selim’de 5 liraya yaparsın. 5 yıllık belediye başkanlığı süremi ben 3 yıllık olarak hesaplıyorum. Çünkü; kış mevsimi çalışma zamanını kısıtlıyor. Çalışma süremiz iklim koşullarından dolayı yılda 6 ay. 3 yılda neler yapabilirim hesabını yapıyorum. Kışın vatandaşa yapabileceğin en büyük hizmet kar küremek. Mesela ben taş ihalesi yapmışım, yol yapacağım. Henüz başlayamadım çünkü; yağmur fırsat vermiyor. Gerçi yağmur berekettir, ona da ihtiyaç vardı. Uzun vadeli yatırımların yanında benim yapabileceğim en güzel şeylerden biri yemyeşil bir Selim. Selim gerçekten halim selim bir ilçe. Memuruyla, burada çalışan öğretmeniyle birlik ve beraberlik içinde yaşayan, birbirine saygı duyan sevgi dolu bir ilçe.
SELİMLİ BİZE GÜVENSİN
Selimli bize güvensin Allah’ında izniyle bize verdikleri desteği boşuna çıkarmayacağız. Biz AK Partinin değil Selim’in belediye başkanıyız. 5 bin 100 nüfusumuz var. Biz 5 bin 100 kişinin belediye başkanıyız. Hepsinin bizim yanımızda başımız gözümüz üstünde yeri vardır. Hepsine kapımız açıktır. Teşkilat görevimden de beni tanıdıkları için ben oy verdi, vermedi ayrımından çok insanlara saygı duymayı kendime düstur edinmişim.
TÜM SELİMLİLERE SELAM OLSUN
Selimli olup Selim dışında yaşayan herkese saygılarımı gönderiyorum. Selim’i unutmasınlar. Selim insanı halim selimdir. Vatanını milletini sevendir. Memleketlerine bir çivi dahi çakmak istiyorlarsa bize ulaşsınlar. Biz o çiviyi onlar hayrına, memleketlerine çakmaları için vesile olalım. Bizim hizmete ihtiyacımız var. Burayı gelin görün iyi ki yapmışım diyeceksiniz.
(BA-BA-S) GAZİ KARS / SELİM (KHA) – BEDİR ALTUNOK ( ÖZEL HABER )

 


Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer SELİM Haberleri

Başlık Tarih
 
Selim Akçakale’de aç kalan kurtlar köye indi31 Ocak 2019
Selim’de Şüpheli Ölüm!16 Ocak 2019
Selim'de Türk Telekom’un kablosunu çaldılar05 Aralık 2018
Babasının Mezarı Başında Kendini Vurdu28 Kasım 2018
Selim’de hırsızlar internet kablosunu çaldı22 Kasım 2018
Selim’in Caddeleri Kar’dan Geçilmiyor15 Kasım 2018
Selim'de soba zehirlenmesi: 1 çocuk yaralı14 Kasım 2018
Selim'de araç takla attı: 2 yaralı10 Kasım 2018
Selim Kent Meydanı hizmete girdi24 Ekim 2018
Selim’in Kurtuluşu’nun 98. yıldönümü törenlerle kutlandı,30 Eylül 2018
Selim-Sarıkamış karayolu asfalt çalışması devam ediyor14 Ağustos 2018
Selim'de trafik kazası: 1 ölü07 Ağustos 2018
Şehidimiz için cenaze töreni düzenlendi30 Temmuz 2018
Kamyonetin Çarptığı 70 Koyun Telef Oldu26 Temmuz 2018
Selim'de bin 970 adet kök kenevir ele geçirildi06 Temmuz 2018
Selim’de soba zehirlenmesi: 1 yaralı03 Temmuz 2018
Bakan Arslan: "Kars'ta 15 yılda hayvancılığa verdiğimiz destekler 216 kat arttı"13 Haziran 2018
Bakan Arslan Selim'de coşkuyla karşılandı29 Mayıs 2018
Selim’da tanker kaza yaptı, facianın eşiğinden dönüldü09 Mayıs 2018
Selim'de bir kişiden 5 tabanca yakalandı09 Mayıs 2018
Beyribey, yanan okul ile ilgili açıklama yaptı28 Mart 2018
Kars'ta PKK/KCK operasyonu: 10 kişi yakalandı22 Mart 2018
Selim Belediyesi destek verdi, Selim Lisesi büyük kolejleri eledi17 Mart 2018
Selimli Muhtarlar Mehmetçiğimize destek için Hatay’a gitti16 Mart 2018
Çeşme'den Karslı öğrencilere yardım eli15 Mart 2018
Selim Belediye Başkanı Altun: “Yeni belediye binası açılışa hazır"26 Şubat 2018
selim'de Taziyeye giden araç takla attı: 2 ölü 2 yaralı24 Şubat 2018
Selim'de bir ilkokul yandı,22 Şubat 2018
Selim'de‘Yalnız değilsiniz biz varız’ projesi22 Şubat 2018
Selim Belediyesi’nden örnek proje16 Şubat 2018
Selimde cinayet Kız Kardeşini Öldürdü31 Ocak 2018
Selim'de Ambulans Kaza Yaptı30 Aralık 2017
Selim Kekeç’de cirit keyfi11 Aralık 2017
Selim’de girişimcilik eğitimleri sona erdi28 Kasım 2017
Kars’ta yılın ilk karlı ciriti27 Kasım 2017
Selimliler Yürüyüş Yoluna Kavuştu22 Ekim 2017
Güvenlik Toplantısı Bozkuş Köyünde Yapıldı25 Eylül 2017
Selim'de Trafik Kazası31 Temmuz 2017
Yaylacılar Zor Anlar Yaşadı18 Temmuz 2017
Kars Selim karayolunda kaza07 Temmuz 2017
Selim Benliahmet Köyü’nde hayvan hırsızlığı03 Temmuz 2017
Selim Kapalı Semt Pazarı Tamamlandı11 Haziran 2017
Selim Belediyesi Ramazan Mesaisinde08 Haziran 2017
Selim'de 8 Büyükbaş Hayvan Kayboldu30 Mayıs 2017
Kaymakam Keklik, Engelsiz Yaşam Merkezini Ziyaret Etti16 Mayıs 2017
Kaymakam Keklik, Engelsiz Yaşam Merkezini Ziyaret Etti16 Mayıs 2017
Selim’de Toprağa Gömülü 12 Adet Tüp Bulundu11 Mayıs 2017
Kaymakam Keklik'in Ev Ziyaretleri Sürüyor!11 Mayıs 2017
Selim-Sarıkamış Arası Sıcak Asfalt Yapılıyor09 Mayıs 2017
Kaymakam Keklik ve Başkan Altun, Öğrencilerle Birlikte Fidan Dikti24 Nisan 2017
Kaymakam Keklik Köylerde13 Nisan 2017
Erdinç Dolu, 112 Acil Çağrı Merkezi İnşaatında İncelemede Bulundu13 Nisan 2017
Erdinç Dolu: 2017 Yılı Çalışma Programımız Hazır24 Mart 2017
Minikler Erdinç Dolu’nun Nevruz Bayramını Kutladı22 Mart 2017
Selim'de İstiklal Marşı’nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Programı Düzenlendi16 Mart 2017
Muhtarlardan Genel Sekreter Dolu'ya Ziyaret!15 Mart 2017
Selim Kaymakamından Şehit Ailesine Ziyaret,14 Mart 2017
Bakan Yılmaz ve Bakan Arslan’dan Hollanda'ya Tepki Açıklaması12 Mart 2017
Kaymakam Mehmet Keklik, Öğrencilerle Buluştu07 Mart 2017
Selim Kaymakamı Keklik, Halk Toplantılarına Devam Ediyor28 Şubat 2017
AK Parti İlçe Teşkilatı Selim’de 2016’yı değerlendirdi31 Ocak 2017
Selim Kaymakamı Muhtarlarla Bir Araya Geldi21 Ocak 2017
Kaymakam Keklik'ten Taziye Ziyareti21 Ocak 2017
Selim Belediyesi 2017 İnşaat Sezonunda Birçok Projeyi Hayata Geçirecek19 Ocak 2017
Vali Doğan’dan Selim’e ziyaret19 Ocak 2017
Sosyal Medya zanlıları gözaltına alındı19 Ocak 2017
Selim Kaymakamından Şehit Annesine Ziyaret,19 Ocak 2017
Selim’de Hayvan Sulaması Yüzünden Kavga Ettiler17 Ocak 2017
Selimlilerden Haleplilere yardım seferberliği11 Ocak 2017
Selim Kaymakamı Keklik, Muhtarlarla Bir Araya Geldi09 Ocak 2017
Selim’de KHGB Olağan Toplantısı Yapıldı03 Ocak 2017
Kaymakam Keklik Halk Gününde Vatandaşlarla Buluştu03 Ocak 2017
Selim Kaymakamı Mehmet Keklik Görevine Başladı28 Aralık 2016
Kars’a ikinci şehit ateşi düştü22 Aralık 2016
Şehidimiz Helallik İstemiş!22 Aralık 2016
Kars'a Şehit Ateşi Düştü!22 Aralık 2016
Erdinç Dolu: Çalışmalar Aralıksız Sürüyor15 Aralık 2016
Erdinç Dolu İçin Ved(f)a Yemeği11 Aralık 2016
Erdinç Dolu: Nazar Vardı, Nazar Çıktı11 Aralık 2016
Erdinç Dolu Yapımı Süren Köy Yollarını İnceledi20 Kasım 2016
Selim’den haberler14 Kasım 2016
Selim Kaymakamı ve Belediye Başkanı Öğretmenlerle Buluştu14 Kasım 2016
Aralıksız süren çalışmalarla Aralık’ta tamamlanacak!21 Ekim 2016
Erdinç Dolu’ya anlamlı ziyaret21 Ekim 2016
Selim’de köy yolları sıcak asfalta kavuşuyor!17 Ekim 2016
Erdinç Dolu, Gölet'te İnceleme Yaptı!05 Ekim 2016
Dolu’dan Taziye evi ve Kuran Kursu inşaatlarında inceleme06 Eylül 2016
Köylere ‘Dolu Dolu’ Hizmet Gidiyor!22 Ağustos 2016
Selim’de Büyük Yatırım08 Ağustos 2016
Köylerde Parke Taş Çalışmaları Sürüyor08 Ağustos 2016
Selim’de Büyük Yatırım08 Ağustos 2016
Kars ta Ayı Saldırısı: 2 Ölü, 2 Yaralı11 Temmuz 2016
Kars’ta Yıldırım Çarpması: 1 Ölü, 1 Yaralı11 Temmuz 2016
Yağmur Suları Kars’ta Yolları Yardı14 Haziran 2016
Selim’de Davranışlaımla Kazanıyorum Projesi09 Haziran 2016
Dolu, yol çalışmalarını inceledi19 Mayıs 2016
İİMEK Selim’de toplandı15 Mayıs 2016
Selim’e Yeni Hükümet Konağı!08 Mayıs 2016
Kapalı Semt Pazarı’nın Temeli Atıldı24 Nisan 2016
Selim’de trafik kazası: 5 yaralı13 Nisan 2016
Emektar bekçiye veda yemeği03 Nisan 2016
Selim, Kur’an-ı Kerim’i güzel okuma yarışmasında birinci oldu03 Nisan 2016
İl Özel İdaresi Ekibi Kars’ı Temsil Edecek23 Mart 2016
Türkiye Gençlik Vakfı’ndan Erdinç Dolu’ya ziyaret16 Mart 2016
Selim TEOG 1’de ilçeler arası birinci oldu12 Şubat 2016
Selim’de sanayi esnafının sorunu çözülüyor!08 Şubat 2016
SELİM, YÜKSEKOKUL İSTİYOR03 Şubat 2016
Kara saplanan balıkçıları vatandaşlar kurtardı31 Ocak 2016
Kaymakam Dolu ödülünü Bakan Ala’nın elinden aldı14 Ocak 2016
KAYMAKAM ERDİNÇ DOLU ‘YILIN KAYMAKAMI’ SEÇİLDİ07 Ocak 2016
Selim muhtarlarından Dolu'ya ziyaret06 Ocak 2016
Meclis Başkanı ve üyelerinden Genel Sekreter Dolu’ya ziyaret06 Ocak 2016
Selim Kaymakamı Erdinç Dolu Kars İl Genel Sekreteri oldu31 Aralık 2015
Kars’ta terör operasyonu: 11 gözaltı17 Kasım 2015
Selim Belediye Başkanı Coşkun Altun’un Cumhuriyet mesajı30 Ekim 2015
Ak Parti Adayları Selim’de16 Ekim 2015
Kan Davası Barışla Sonuçlandı13 Ekim 2015
Coşkun Altun’a Teşekkür Plaketi01 Ekim 2015
Selim'de PKK'nın Dağ Kadrosuna Malzeme Götüren 3 Kişi Yakalandı30 Ağustos 2015
Selim’in Bozkuş köyünü sel vurdu25 Ağustos 2015
Köylere Taziye Evi ve Kur’an Kursu22 Ağustos 2015
‘Yarınlar Bizim Projesi’ Hedeflerine Ulaşıyor21 Ağustos 2015
Selim Darbogaz’da trafik kazası10 Ağustos 2015
Otomobille ot çektiler!28 Temmuz 2015
Umre Biletini Valinin Elinden Aldı!26 Mayıs 2015
Kars’ta 1 kişi domuz gribi ön tanısıyla gözlem altına alındı27 Mart 2015
Milletvekillerinden Selim’e müjde!05 Mart 2015
Selim okuyor17 Şubat 2015
Ciritin merkezi Selim09 Şubat 2015
Selim’de “Bilge Kadın Güçlü Kadın” projesi07 Şubat 2015
Selim’de “hayat boyu” toplantı31 Ocak 2015
Yıldırım ve Muğlu’dan Umut Işığına destek18 Ocak 2015
Selim’de Entegre Hastanesi30 Aralık 2014
Selim Kaymakamlığından örnek projeler26 Aralık 2014
Selim haberleri22 Aralık 2014
Paylaşmak Aslında Çoğalmaktır01 Aralık 2014
Kardeş Okula ‘Bir Damla Da Sen Ol’03 Kasım 2014
Kars Selim yolunda trafik kazası03 Kasım 2014
Cumhuriyetle yaşıt yaşlılar ziyaret edildi29 Ekim 2014
Gençlerin cirit tutkusu28 Ekim 2014
Selim’de Muhtarlar Yardımlaşma Derneği açıldı23 Ekim 2014
Ankara’da Selim Rüzgârı!23 Ekim 2014
Yeni atanan öğretmenlere “Hoş Geldiniz” kahvaltısı29 Eylül 2014
Kaymakamlar cirit izledi24 Eylül 2014
Anlamlı Günde Anlamlı Yemek19 Eylül 2014
Miniklerin Kaymakam ziyareti17 Eylül 2014
Dolu, köyleri ziyaret etti15 Eylül 2014
Biyogaz Projesinde sona yaklaşılıyor21 Ağustos 2014
Kars’ta çocuk kavgası: 1 ölü, 6 yaralı07 Ağustos 2014
Halk gözünü Bakan’a diker!21 Temmuz 2014
Topçu’ya veda iftarı19 Temmuz 2014
Vali olmak ister misiniz?06 Temmuz 2014
Köylere Hizmet Götürme Birliğine İki Yeni Araç01 Temmuz 2014
Selim Belediye Başkanı KHA’da!29 Haziran 2014
Selim de atlı cirit heyecanı14 Haziran 2014
Selim’de karne heyecanı14 Haziran 2014
Selim haberleri30 Mayıs 2014
AİLESİNİ DARP ETTİKLERİ LİSE ÖĞRENCİSİNİ KAÇIRDILAR 29 Mayıs 2014
Selim’de ‘Emniyet’li ziyaret28 Mayıs 2014
Selim’de kariyer günleri27 Mayıs 2014
Küçük Ellerden Büyük Eserler22 Mayıs 2014
Selim’de sergi heyecanı19 Mayıs 2014
Nuray Hafiftaş Selimli Anneleri coşturdu12 Mayıs 2014
Haydi Anne Kahvaltıya12 Mayıs 2014
Nuray Hafiftaş 11 Mayıs’ta Selim’de06 Mayıs 2014
Kars Selim Biyogaz Elektrik Santralı Projesi15 Nisan 2014
Hatipoğlu Selimlilerle Buluştu15 Nisan 2014
2014SELİM BÜYÜK OLUKLU KÖYÜ MUHTARI NÜSRET GÜL SEÇİLDİ.31 Mart 2011
Selim’den haber turu25 Mart 2014
Türkiye’nin ilk Biyogaz tesisi Selim İlçesinde kuruluyor18 Mart 2014
Selim’de Çocuk Kütüphanesi Kuruldu28 Şubat 2014
Selim’de eğitim ziyaretleri Vergi Haftası27 Şubat 2014
Kaçak sigara ve esrar operasyonu18 Şubat 2014
Selim’de eğitime destek13 Şubat 2014
Kaymakam Dolu’nun “Hoş Geldin Bebek” ziyaretleri12 Şubat 2014
Dershaneye giden öğrencilerle yemekli toplandı06 Şubat 2014
Kars’ın Selim ilçesinde hırsızlıklar05 Şubat 2014
Kars Ülkü Ocakları’ndan Arpaçay ve Susuz İlçe Teşkilatlarına ziyaret27 Ocak 2014
Karlı zeminde cirit keyfi21 Ocak 2014
Selim’de İdareciler Günü Ziyareti14 Ocak 2014
Engelli evde bakım talebi14 Ocak 2014
Selim’de Yurttan Sesler Projesi hayata geçti12 Ocak 2014
İstanbul’dan Selim’e…06 Ocak 2014
Selim’de Araçlar Dondu05 Ocak 2014
Selim’de İlk Çocuk Kütüphanesi Açıldı03 Ocak 2014
ALİ İHSAN YILDIZ BDP SELİM İL GENEL MECLİS ÜYESİ ADAYI OLDU,02 Ocak 2004
Tipiye rağmen cirit aşkı16 Aralık 2013
SELİM´DE KÜTÜPHANE AÇILIMI14 Aralık 2013
Selim Kaymakamının Koşapınar ziyareti11 Aralık 2013
Kars Valisinin Selim ziyareti11 Aralık 2013
Selim CHP Teşkilatının yeni başkanı belli oldu06 Aralık 2013
Selimli öğrenciler Mecliste12 Kasım 2013
Selim’den haberler29 Ekim 2013
Selim’de 29 Ekim Coşkusu29 Ekim 2013
Selim’de “Hoş geldin Bebek” ziyaretleri22 Ekim 2013
Selim Kaymakamı Erdinç Dolu’nun Akçakale ziyareti22 Ekim 2013
Sunay Gül,Kars Selim İlçesin'den Ak Parti İl genel Meclis üyeliği için Aday Adaylığını Açıkladı,14 Ekim 2013
Selimiye’den Selim’e Er Meydanı01 Ekim 2013
Meme kanserinde erken teşhisin önemi24 Eylül 2013
Selim Kaymakamlığı’nın örnek bir projesi daha hayata geçti24 Eylül 2013
AK Parti heyetinden Kaymakam Evin’e “Hoş geldin” ziyareti12 Eylül 2013
Ağaç kovuğunda bal üretti12 Eylül 2013
Arslan ve Kılıç’tan Kars’a 21 Milyon TL12 Eylül 2013
Toplu sözleşme işçileri sevindiriyor06 Eylül 2013
Selim’de 30 Ağustos Zafer Bayramı coşkusu02 Eylül 2013
Okudular kazandılar13 Haziran 2013
Aile Okulu Yılsonu Bilgi Yarışması07 Haziran 2013
Beyaz Bayraklar sahiplerini buldu05 Haziran 2013
Şehit Teğmen Gökhan Yaşartürk Lisesinden Tarihi Canlandıran Tiyatro05 Haziran 2013
Selim Müftülüğü Kur’an Kursu temeli atıldı04 Haziran 2013
Özgün’den muhteşem konser31 Mayıs 2013
Selim’de cami temeli atıldı25 Mayıs 2013
Selim Halk Eğitim Merkezi yılsonu sergisi22 Mayıs 2013
Müftülük Personeline ‘Gönül Elçileri’ Projesi tanıtıldı20 Mayıs 2013
Selim’de Annelere “Yudum” konseri13 Mayıs 2013
Selim'de Annelere bir Yudum Konser!12 Mayıs 2013
Selim'de Şap Iddiası,10 Mayıs 2013
Selim Ziraat Bankası’nda BTM dönemi07 Mayıs 2013
Selim’de Kaymakam değişikliği24 Nisan 2013
Selim’de semah coşkusu21 Nisan 2013
Selim’de Kutlu Doğum coşkusu17 Nisan 2013
Şiddete toplu isyan16 Nisan 2013
Selim Resim Sergisi açıldı16 Nisan 2013
Selim Kaymakamlığından Okul ve Camilere Meyve Ağacı dağıtımı16 Nisan 2013
Selim Müftülüğü’nden Camilere Ağaç Dikim Kampanyası04 Nisan 2013
Kardeş Okul, Kardeş Kurum04 Nisan 2013
Selim’de Biogaz Tesisi kuruluyor03 Nisan 2013
Selim Müftülüğünden Ekmek İsrafını Önleme Kampanyasına destek 27 Mart 2013
Selim ilçesi Mobese kameraları ile donatıldı13 Mart 2013
Dershane öğrencileriyle buluştular05 Mart 2013
Selim İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’nden Kardeş Okul ziyareti01 Mart 2013
Yeni doğan bebeklere Kaymakam ziyareti27 Şubat 2013
Selimspor’a eşofman desteği27 Şubat 2013
Ata sporu cirit desteklenecek!11 Şubat 2013
Kar üstü yarışlarda düşen düşene11 Şubat 2013
Kur’an Derslerine yoğun ilgi11 Şubat 2013
Mini kırma değirmeni 5 çocuğu evlendirecek07 Şubat 2013
Selim Kaymakamı şehit ve gazi aileleriyle bir araya geldi06 Şubat 2013
Selim Spor Galip03 Şubat 2013
Selim Akçakale’de nefes kesen cirit gösterisi30 Ocak 2013
Selim’de Kadın Yaşam Merkezi açıldı29 Ocak 2013
Kars karayolunda araç kurtarma operasyonu29 Ocak 2013
Kars karayolunda araç kurtarma operasyonu29 Ocak 2013
Kız Çocuklarının Okullaşma Oranının Artırılması Projesi25 Ocak 2013
Memurları taşıyan otobüs buzlu yolda yan yattı24 Ocak 2013
Selim’de hayvanlara yem bırakıldı14 Ocak 2013
Öğrencilere kışlık yardım07 Ocak 2013
Fedakar Öğretmenler Öğrencileri İçin Eşekle Su Taşıyor02 Ocak 2013
Öğrencilere öğretici salon açıldı26 Aralık 2012
Kar üstünde düşe kalka cirit keyfi24 Aralık 2012

KAĞIZMANFM CANLI DİNLE


PLAYER TUŞUNA BAS,KAĞIZMANFM CEPTEN CANLI DİNLE,


KAĞIZMAN BELEDİYE BAŞKANI KİM OLSUN,?

NURİ TURAN: AKP
GÖĞERCİN ARAS: HDP
NEVZAT YILDIZ: MHP
KARARSIZLAR.

Sonuçlar
Facebook Beğen
Menü
Haber Editörü

           Ali Çelik

     0 538 37509 43

HUKUK DANIŞMANLARIMIZ :

Av:Seyfettin Kan

0 535 830 96 49
________________

Av: Kasım Yıldız          

0 532 287 84 08    
________________      

HESAP NO:İBAN:
IBAN: TR260001000343297626465001

____________ 

KAĞIZMAN'DA NOBETCİ ECZANELER

BU HAFTAKİ NÖBETCİ ECZANELER

PAZARTESİ-ŞİFA ECZANESİ

SALI--NUR ECZANESİ

CARŞAMBA-ALTUN ECZANESİ

PERŞEMBE--ARAS ECZANESİ


CUMA---KAĞIZMAN ECZANESİ

CUMARTESİ,YASİN ECZANESİ

PAZAR--TAMER ECZANESİ

BİZLERDE KAĞIZMANFM OLARAK HASTALARA ACİL ŞİFALAR DİLERİZ,

..
Üye Paneli
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
En Çok Okunan
Video Galeri
En Çok Yorumlanan
Foto Galeri
Takvim
Bugünkü Gazeteler
Anasayfa | Gazeteler | Foto Galeri | Video Galeri | Sohbet Odası
CH