sanalbasin.com üyesidir

Şehitler için mevlit okutuldu

16 Aralık 2016
0 Haber Yorum

Iğdır Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından, 10 Aralık’ta İstanbul’da meydana gelen terör saldırısında şehit olanlar için mevlid programı düzenlendi.
Duyuru
KARACA PETROL NARİN KALE CADDESİNDE HİZMETİNİZE AÇILMIŞTIR,
&


Iğdır Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından, 10 Aralık’ta İstanbul’da meydana gelen terör saldırısında şehit olanlar için mevlid programı düzenlendi.

Iğdır Milli Eğitim Müdürlüğü, ve İmam Hatip Anadolu lisesi 10 Aralık’ta İstanbul’da emniyet güçlerine ve sivil vatandaşlara yönelik bombalı terör saldırısı sonrasında şehit olan vatandaşlar için İmam Hatip Anadolu Lisesinde Mevlid-i Şerif okuttu.

Okulun Mescidinde okutulan Mevlid-i Şerife Iğdır Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, şube müdürleri, Emniyet mensupları daire müdürleri ve vatandaşlar katıldığı Cuma namazı öncesinde Iğdır İmam Hatip Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından Mevlid-i Şerif okundu.

Iğdır Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, burada yaptığı konuşmada 10 Aralık günü Türkiye’mizin birlik ve beraberliğine, demokratikleşme çabalarına yönelik terörist saldırı gerçekleşmiştir.44 vatandaşımız polisimiz şehit olmuştur. Biz biliyoruz ki, terör, özellikle İslam dünyasında yıkımın yaşanması için, bizzat emperyalist devletler tarafından desteklenmektedir. Adı ne olursa olsun terörizmin her türlüsünün karşısındayız. Büyük Türk milleti en son 15 Temmuz da destan yazmış hainlere gereken dersi vermiştir. Bundan sonrada verecektir. Hiçbir terör bizi bölemeyecektir bu böyle biline.” dedi.

 IĞDIR  – SERDAR ÜNSAL

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber