sanalbasin.com üyesidir

Şehitler diyarı Sarıkamış’ta teröre lanet mitingi düzenlendi

19 Aralık 2016
0 Haber Yorum

Kars’ın Sarıkamış ilçesi 15 Temmuz Şehitler ve Demokrasi meydanında istiklal marşının okunmasından sonra Kuran-ı Kerim okutuldu,şehirler için dua edildi.Hava ısısının eksi 16 derece olduğu meydanda toplanan vatandaşlar,dev Türk Bayrağı açtı,teröre lanet yağdırdı.
Duyuru
KARACA PETROL NARİN KALE CADDESİNDE HİZMETİNİZE AÇILMIŞTIR,
&


Kars’ın Sarıkamış ilçesi 15 Temmuz Şehitler ve Demokrasi meydanında istiklal marşının okunmasından sonra Kuran-ı Kerim okutuldu,şehirler için dua edildi.Hava ısısının eksi 16 derece olduğu meydanda toplanan vatandaşlar,dev Türk Bayrağı açtı,teröre lanet yağdırdı.
Sarıkamış Değişim Derneği,Sarıkamış Birlik Platformu,Sarıkamış Memursen İlçe Temsilciliği tarafından organize edilen mitingte konuşan Memursen İlçe Temsilcisi Fatih Karakurt, Allah’ın izniyle bu millet birlik beraberlik içerisinde olduğu sürece, bu alçaklar, bu şerefsizlerin emellerine ulaşamayacaklarını söyledi.
Halep’te insanların katliamına bütün dünyanın seyirci kaldığını Türkiye’de ise,güvenlik güçlerine,sivillere yönelik saldırılar gün geçtikçe arttığını belirten Karakurt,”Bütün terör örgütleri bir oldu ülkemizde hain planlarını uygulamaya başladılar. İstanbul’da, Kayseri’de,  polislerimizi, askerlerimizi ve sivillerimizi hedef aldılar. Yaptıkları bu eylemlerle bizi korkutmak, sindirmek  istediler.Türk milleti bu tür oyunları geçmişte olduğu gibi bugünde bozacak güç ve kudrete sahiptir” diye konuştu.
Sarıkamış Birlik Platformu Başkanı Ayhan Kaya’da,Türk milleti olarak Kürdü ile Türkü ile Laz’ı ile Sünisi ile Alevisi ile her zaman beraber ve  birlik olduğunu ifade ederek,” Şehitler diyarı ilçemizde olduğu gibi yüce Türk Milleti,Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin güvenlik güçlerinin, polisimizin, askerimizin yanında olduğunu gösterdi.Biz bir ve beraber oldukça hiçbir terör örgütünün hesabı asla bizim ülkemizde tutmayacaktır” dedi.
Sarıkamış Değişim Derneği adına konuşan Suat Ögel ise, “15 Temmuz’da FETÖ nezdinde tecessüm eden dinimize, değerlerimize, vatanımıza, milletimize kast eden işgal hareketi sırasında ve ardından Türkiye’nin birçok ilinde terör saldırılarıyla şehit olan kardeşlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına ve milletimize sabır, yaralılara acil şifalar diliyoruz. Devletimiz büyüktür ve terörü de terörün arkasındaki güçleri de alt edecek güce sahiptir. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmamalıdır. Gün; yaşadığımız acı ve öfke ile sağduyumuzu kaybetme değil; Gün; birlik, beraberlik ve soğukkanlılıkla terörün kökünü kazıyacak adımları atma günüdür” şeklinde konuştu.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:




Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*




(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnket



Son YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber