Sarıkamış Şehitleri Anma Etkinliklerine Ev Sahipliği Yapan Otel…

08 Ocak 2017
0 Haber Yorum

EKİNATA Sarıkamış Grand Toprak Otel'in tadilatı için yaklaşık 4 milyon TL. harcandı ama buz sarkıtlarından otel görünmüyor.


EKİNATA Sarıkamış Grand Toprak Otel'in tadilatı için yaklaşık 4 milyon TL. harcandı ama buz sarkıtlarından otel görünmüyor.Bir otel yönetimi düşünün tadilat için sen kalk yaklaşık 4 milyon TL. harca, ama otelin görünümünü bozan, hatta oteli göstermeyen metreler büyüklüğünde buz sarkıtlarını temizleme. Bu nasıl mantık? Otel buz sarkıtlarından geçilmiyor ve Sarıkamış Şehitlerini Anma Etkinliği gibi bir programa ev sahipliği yapıyor. Böyle bir şey var mı?

Bu otelin yönetimi ne iş yapıyor? Bunca misafiri ağırlayan yaklaşık 4 milyon TL. harcanarak yeniden faaliyete geçirilen otelin gerek müşterileri ve gerekse misafirleri her tarafından sarkan buz sarkıtlarının fotoğraflarını çekerek, otel ve otel yönetiminin mantık anlayışını sorgulamaya başladığı gözlendi.

Evet EKİNATA Grand Toprak Otel yönetimi kısa sürede otelinin her tarafından sarkan buz sarkıtlarını biran evvel temizlemeli, çünkü buz sarkıtlarını gören misafirler, değerlendirmelerini farklı yapıyor.

sarikamis-sehitleri-anma-etkinliklerine-ev-sahipligi-yapan-otel…-(1).jpgsarikamis-sehitleri-anma-etkinliklerine-ev-sahipligi-yapan-otel…-(2).jpgsarikamis-sehitleri-anma-etkinliklerine-ev-sahipligi-yapan-otel…-(3).jpgsarikamis-sehitleri-anma-etkinliklerine-ev-sahipligi-yapan-otel…-(4).jpg

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)

Kağızman fm Türkiye Gündemi,

PLAYER TUŞUNA BAS,KAĞIZMANFM CEPTEN CANLI DİNLE,

 
AnketAnket

YENİ TEMAMIZI NASIL BULDUNUZ,

İDARE EDER,
NORMAL
İYİ
ÇOK GÜZEL,
Çok Okunanlar Çok Okunanlar
Son YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber