Sarıkamış Kaymakamı Basınla Buluştu!

06 Kasım 2015
0 Haber Yorum

Sarıkamış Kaymakamı Basınla Buluştu!

Kars Sarıkamış İlçe Kaymakamı Yusuf İzzet Karaman, Kars’ta ve Sarıkamış’ta görev yapan ulusal ve yerel medya temsilcileriyle, düzenlenen tanışma programıyla bir araya geldi.

Kars’ın ve Sarıkamış’ın turizm değerleri, kültürel değerleri ve ekonomi açısından yapılabilecekler hususunda basın mensuplarının üstlendiği rolün bölgede büyük önem taşıdığına dikkat çeken Kaymakam Yusuf İzzet Karaman, bundan sonra yapılabilecek çalışmalar hakkında değerlendirme yaparak, sorunlar ve çözümleri noktasında bir çok konuyu basın mensuplarının da fikirlerini alarak masaya yatırdı.

Basın mensuplarıyla tanışma sonrasında uzun süre sohbet eden Kaymakam Karaman, “Kars İlimiz olsun ve Sarıkamış İlçemiz olsun Türkiye’de geçmişiyle, tarihiyle, kültürüyle, doğasıyla önemli bir merkezimiz. Bizde ilçeye görevimize başlayışımızdan itibaren bölgeyi tanımaya gayret gösteriyoruz. Sarıkamış’ın hem tarihte ayrı bir önemi var, 90 bin şühedanın yattığı yer olması, tarihte en önemli gösterge olması. Burada biliyorsunuz dünyaca ünlü kayak merkezi var olması. Dünyanın en büyük, en uzun ikinci pistinin olması, tesislerimizin var olması buranın en önemli potansiyellerinden birisi Sarıkamış’ın bu güzel turizm değerlerine önümüzdeki dönemde sizlerle birlikte gerek yerelde gerek ulusal basında hak ettiği noktaya getirilmesi için birlikte çalışacağız. Ben burada sizlerin desteğiyle basın mensupları ile beraber dayanışma içerisinde yapılacak hizmetleri bundan sonraki süreçte duyuracağımıza inanıyoruz. Katıldığınız için teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Öte yandan önümüzdeki günlerde Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu’nun da katılım gerçekleştirmesi beklenen bir programın yapılacağı da belirtildi.

kha


Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)


PLAYER TUŞUNA BAS,KAĞIZMANFM CEPTEN CANLI DİNLE,

 
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber