sanalbasin.com üyesidir

Sakarya - Akyazı’dan Kars - Susuz’a Uzanan Dostluk Eli

12 Aralık 2015
0 Haber Yorum

Sakarya - Akyazı’dan Kars - Susuz’a Uzanan Dostluk Eli
Duyuru
KARACA PETROL NARİN KALE CADDESİNDE HİZMETİNİZE AÇILMIŞTIR,
&

Sakarya Üniversitesi Akyazı Meslek Yüksekokulu öğrencileri ve idarecileri hediye paketleri hazırlayarak Kars’ın Susuz ilçesi Çığrıklı Köyü İlkokulu’nda eğitim gören öğrencilere dostluk elini uzattılar.
Sakarya Üniversitesi Akyazı Meslek Yüksekokulu öğrencileri ve idarecileri Susuz Kaymakamlığı ile irtibata geçerek hazırladıkları hediye paketlerini öğrencilere iletme düşüncelerini paylaştılar.
Giyecek ve kırtasiye malzemelerinden oluşan hediye paketleri, Susuz ilçesi Çığrıklı köyü İlkokulu’nda eğitim gören öğrencilerin tamamına teslim edildi.
Toplumsal duyarlılığın ve dostluğun güzel bir örneğini sergileyen Sakarya Üniversitesi Akyazı Meslek Yüksekokulu öğrencileri ve idarecileri tarafından Susuz ilçesi Çığrıklı Köyü İlkokulu’nda eğitim gören öğrencilere gönderilen hediye paketlerinin teslim edildiği programa  İlçe Kaymakamı Yusuf İzci, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ercan Onarıcılar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Akif Yahşi, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Bayram Canlı ve Bülent Zengi ile Çığrıklı Köyü Muhtarı Mahmut Uztemur katıldı.
Yurdumuzun en uzak ilinden uzanan dostluk elinden hediyelerini alan öğrencilerin yaşadıkları mutluluğun yüzlerine yansıdığı program sırasında Susuz İlçe Kaymakamı Yusuf İzci “ Bu anlamlı davranışlarından dolayı Akyazı Meslek Yüksekokulu öğrencileri ve idarecilerine ilçemiz adına teşekkür ederiz”. Diyerek öğrenciler ve Susuz ilçesi halkının düşüncelerine tercüman oldu.
khaYorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber