KARS       IĞDIR      KAĞIZMAN      SARIKAMIŞ       SELİM      SUSUZ      AKYAKA      ARPAÇAY      DİGOR      ARDAHAN       VEFAT EDENLER   
 
Ana Sayfa > KAĞIZMAN

Sabri Güner: Cumhurbaşkanı Hem Ümit, Hem Sorun Oldu,
16 Mart 2017
19 ve 20. Dönemlerde Doğruyol Partisi’nden Kars Milletvekilliği yapan Sabri Güner, "Sayın Cumhurbaşkanı hem ümit oldu hem sorun oldu. Onun içinde kendisine hücumlar yoğunlaştı." dedi.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%


19 ve 20. Dönemlerde Doğruyol Partisi’nden Kars Milletvekilliği yapan Sabri Güner, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan’ın 16 Nisan’da yapılacak olan referandum için ‘Evet’ kampanyası başlattığı memleketi Kağızman’a gelerek kendisine destek verdi.

Güner, Kağızman ilçe meydanında gerçekleştirilen mitinge dönüşen referandum koordinasyon merkezinin açılışında halka hitaben konuştu. Güner, ‘Kimseyi yüzde 30’la, 35’le bakan yapmazlar, Ahmet Arslan’a sahip çıkalım! 16 Nisan’da kendisine parti ayrımı gözetmeksizin Kars için, Kağızman için, Ülkemiz için tam destek verelim’ çağrısında bulundu.

SİYASET İÇİN GELMEDİM

Konuşmasından Kars’a siyaset için gelmediğini söyleyen Güner, milletvekilliği yaptığı dönemlerde uzun süre Kars’ı şerefle temsil ettiğini ve Karslıların başınızı öne eğecek hiçbir davranışın içinde bulunmadığını ifade etti.

Kendisinin halen Kars için bir şeyler yapmak için mesul hissettiğini de konuşmasında ifade eden Güner: “Elimden geleni ardıma koymadım derler ya elimden geleni ardıma koymadım, sizin için ne gerekiyorsa yaptım. Ancak ben kendimi Kars için Allah’ın huzurunda mesul hissediyorum. Vekilken de temsili hakkıyla yaptım. Şu anda da kendimi çok önemli konularda kanaatlerimi sizinle paylaşmak, sizlere doğruyu söylemek mesuliyetinde hissediyorum. Şirazi diyor ki ‘İnsan yalnız yaptığı fenalıklardan değil, yapmadığı iyiliklerden de sorumludur ‘ve örnek veriyor diyor ki ‘eğer bir kuyunun yanı başında bir kör görüyorsanız, o kör o kuyuya düşmekten alıkoymazsanız fenalık yapmış olursunuz.’ İşte ben böyle bir hisle bugün karşınızdayım. İyilik yapmak istiyorum. Kanaatimi ve doğruyu size söylemek istiyorum.”dedi.

TÜRKİYE, 2002 YILINA KADAR KUSURLU SİYASETİN ÜRETTİĞİ SORUNLARA, RASYONEL OLMAYAN ÇÖZÜMLER ÜRETMEKLE VAKİT KAYBETTİ

Türkiye’nin 2002 yılına kadar hep özgür bir demokraside yapılanan kusurlu siyasetin ürettiği sorunlara, rasyonel olmayan çözümler üretmekle ve aratmakla vakit kaybettiğini da konuşmasında ifade eden Sabri Güner: “Bende maalesef o dönemde bir büyük partinin hem üst kademe karar organında, hem de milletvekilliğinde bulundum. Bu konuda üzerime düşen nakisayı hiçbir his duymadan alıyor ve izah ediyordum. Kişi noksanını bilmek gibi irfan olmaz. Ama 2002 yılına geldiğimizde ben tekrar aday oldum siz tercihlerinizle. Teveccühlerinizle beni seçtiniz ancak parti barajın altında kaldı. Bunda sizin kabahatiniz yoktu. 2002 yılında ortaya çıkan siyasi heyeti izliyorum. Bir siyasi heyet çıktı ortaya başında Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan. Bir Türkiye tarifi yapıyordu, büyük Türkiye tarihi idi, çok geniş bir tarifti. Ama ben o tariften özetle şunu anlıyordum; ‘Milli ve manevi değerlere bağlı kalmak kaydıyla çağdaş, üreten, gelirini adaletle paylaşan, daha kalkınmış, sorunları daha az, yarınına daha güvenle bakan ve en önemlisi insan hak ve hürriyetleri konusunda evrensel değerleri yakalamış bir Türkiye… Böyle bir tariften kim heyecanlanmaz ki? Ben de heyecanlanıyordum. Sadece bu tarifi yapmıyordu, inanç, hukuk ve demokrasi mesajları veriyordu. Bununla da kalmıyordu itiraz da ediyordu. İtirazcı bir kimlik ortaya attı. Neye itiraz ediyordu? Özürlü demokrasiye itiraz ediyordu, kusurlu siyasete itiraz ediyordu, yanlışa, dalkavukluğu siyaset anlayışına itiraz ediyordu ve olumsuz her şeye demokrasi adına itiraz ediyordu. Bu söylediklerinin hepsini yaptı. Hepsini yaptı ama kendisini rejimin ve ülkenin aslı sahibi olarak niteleyen bir irade buna sert tepki gösterdi. Bu irade gizlendiği yerden adına ne derseniz deyin, o derin irade gizlendiği yerden çıktı ve ülkeyi kaos ortamına sürüklemeye çalıştı. İğrenç bir maniplatif siyaset ülkede yönetemeyen demokrasi manzarası çizmeye çalıştı. İşte Sayın Cumhurbaşkanı bunun mücadelesini, bunun kavgasını verdi. Bu kavgada ben ve benim gibiler hep birlikte bağırdılar; ‘bu kavgada biz sizinle varız Sayın Cumhurbaşkanım’ dedik. Bende ne kazanıp, ne kaybedeceğimin hesabını yapmadan varız dedik.

SAYIN CUMHURBAŞKANI HEM ÜMİT OLDU, HEM SORUN OLDU

İşte ben buradan ülkemin bütün dinamiklerine seslenmek istiyorum; hürriyet ve demokrasi mücadelesinde ortak paydası olan herkes kim bu vatan için, bu millet için ne iş görmek istiyorsa kimin elinden ne geliyorsa adres burasıdır. Başka adres arayanlar dün yanıldılar, bugünde yanılacaklardır. Sayın Cumhurbaşkanı hem ümit oldu hem sorun oldu. Onun içinde kendisine hücumlar yoğunlaştı. Nasıl ümit oldu? İnancına göre yaşam tarzını düzenlemek isteyen ve düzenleyenler için ümit oldu. Buna karşı çıkanlar için de sorun oldu. Erdoğan, İslam Dünyasında mazlum insanlar için ümit oldu, buna karşı çıkan batılılar için sorun oldu. İşte bugün o hücumlar, yaşanan 15 Temmuz işte bütün bunların sebebi budur. Ülkenin yükselmesini, ilerlemesini istemeyenler her türlü oyunun içerisine giriyorlar. işte görüyorsunuz Avrupa’da sanane benim ülkemin yönetiminden, sanane benim ülkemin yönetim sisteminden. Demek ki eğer onlar karşı çıkıyorsa, biz doğru yoldayız, doğruyu yapıyoruz. Düşmanın hoşuna gitmeyen doğrudur, istikameti doğrudur Sayın Cumhurbaşkanının. Bunu size söylemeye geldim. Kendimi sorunlu hissediyorum. Eğer bugün Sayın Cumhurbaşkanımın çok sevdiği üstat Necip Fazıl yaşasaydı ben eminim ki Külliyenin önüne gidip, ‘üzülme bu davanın sahibi Hak’tır. Hak olan davanın zaferi muhakkaktır’ diyecekti.

KAPTANI NUH OLAN GEMİ BATMAYACAKTIR

Yine ben eminim ki eğer Sadi yaşasaydı ta Şiraz’dan Külliyeye sesini duyurup ‘Kaptanı Nuh olan gemi batmayacaktır’ diyecekti. Hiç endişeniz olmasın, bu ülke yoluna devam ediyor ve yönetim sistemini de değiştiriyor. Artık küreselleşen dünyada hızlı hareket edebilen bir yürütme çağımızın zorunluluğudur. Bunu mutlaka yapmamız gerekir.

BİZ ÇOK PARTİLİ PARÇALI, İŞLEMEYEN PARLAMENTER DEMOKRASİ GÖRDÜK

Biz koalisyonlar dönemini gördük, çok partili , işlemeyen parlamenter demokrasi gördük. Onların sıkıntılarını çok yaşadık. Ülke o sebepten dolayı bir arpa boyu yol alamadı. Ama şimdi 2002’den bu yana 15 yıldır bu ülkede kalkınma var, itibar var, vatandaşa hizmet var. Aklınıza gelebilecek şimdi sayamayacağım her şey var. Ben bugün burada başka bir şey daha söylemek istiyorum. Özellikle Kağızman için söylüyorum; bu ilçe hemen hemen her dönem birkaç dönem hariç Türkiye Büyük Millet Meclisine temsilci gönderdi. O temsilcilerden hayatta olanlara Allah uzun ömür versin, sağlıklı ömür versin, ahrete intikal edenlere de Allah rahmet etsin. Hepsi kendi çapında, hepsi büyük gayretle yapabilecekleri her şeyi yaptılar. Ama bu ilçe bu defa temsilciden öte hükümet kademesinde çok önemli bir koltuğa sahip oldu. Sıradan bir koltuk değil. Bunun kıymetini bilmek lazım. Ben bunu söylemeye geldim.

KİMSEYİ YÜZDE 30’LA, 35’LE BAKAN YAPMAZLAR, AHMET ARSLAN’A SAHİP ÇIKALIM!

Size bir de sitemim var. Şöyle bir sitemim var; kimseyi yüzde 30’la, 35’le Bakan yapmazlar. Bakan yapılan illerde yüzde 60’ların, yüzde 70’lerin üzerinde rey alanlardı. Ama sayın Bakan, sayın Ahmet Arslan sevgili kardeşim ben onun riyakatini ve kabiliyetini çok yakından biliyorum. Ulaştırma Bakanlığı gibi bir büyük bakanlığa uygun olan isimlerin en uygunu o idi. Ayrıca yakınlığı vardı devletin başındakilerle, bu sebepten dolayı Bakan oldu. Ne de iyi oldu. Oldu da çok iyi oldu. Ama siz şimdi bu Bakanlığın size verilen bu payenin, size verilmiş, sizin evladınız, sizin içinizden çıkan biri, sizin yetiştirdiğiniz biri. Size verilen bu payenin bedelini ödemek zorundasınız. Eğer ödemezseniz kamu vicdanı yakanıza yapışır. Bende yapışırım. Bayburt’la, Erzurum’la yarışması lazım bu ilçenin. Daha doğrusu Kars’ın da yarışması lazım ama bu ilçenin yüzde 100 yarışması lazım. Partiniz ne olursa olsun geçmişte HDP’ye, CHP’ye, MHP’ye, Saadet Partisine ve diğerlerine rey vermiş sevgili kardeşlerim, bu bir parti meselesi değil, bu kendinize sahip çıkma meselesidir.

PİREYE KIZIP YORGANI YAKIP, SONRADA ÜŞÜMEYELİM

Pireye kızıp yorgan yakmayın. Vallahi üşürsünüz, billahi üşürsünüz, tallahi üşürsünüz. Sonra da pişman olursunuz. Ben size doğruları söylüyorum. Söyleyip geçmiyorum, takip de edeceğim. Bu Bakanı, bu evladınızı buradan mahcup göndermeyin. Biliniz ki ona bir şey olmaz. Bilesiniz ki milletvekilleri Ankara’da bizim ilimize de gelin diye bekliyorlar. Bakan ile gidip orada destek alacaklar. Bakan kendi evinde destek alamıyorsa bu yanlıştır. Bu yanlışa alet olmayın, sizden rica ediyorum. Ahmet’i sevmiyorum, gitti Bakanın yanında oturdu. Ne yapsın Bakan, oturmuş kovacak mı? Sen daha atik davran sen daha önce git. Bu tür basit şeylerle memleket meselelerini mukayese etmeyin. Ben eminim ki siz partilerinizi, siz husumetlerinizi, siz olumsuzluklarınızı bir tarafa bırakıp bir defa da memleketiniz için, evladınızı boş göndermemek için, mahcup göndermemek için her biriniz elinizden gelen gayreti göstereceksiniz.”şeklinde konuştu.Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer KAĞIZMAN Haberleri

Başlık Tarih
 
Kağızman’da ekmeğin gramajı düştü fiyatı arttı21 Mart 2018
Kağızman'da Çiriş Satılmaya Başlandı20 Mart 2018
Kağızman'da Meyve Ağaçları Çiçek Açtı20 Mart 2018
Kağızman ilçe Müftülüğünden Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Programı20 Mart 2018
Kağızman'da trafo patladı elektirikler kesildi,19 Mart 2018
DSİ 24. Bölge Müdürü Dündar, Kağızman ve Selim’de çalışmaları inceledi19 Mart 2018
Nesim Eyidoğan’ın 18 Mart Mesajı18 Mart 2018
Kağızman’da 18 Mart Şehitleri Anma Günü etkinliği,18 Mart 2018
Belediye Başkanı Yıldız’ın 18 Mart Mesajı17 Mart 2018
Kağızmanlı Anneler' Mehmetçiğe Destek İçin Sınır Hattında17 Mart 2018
Kağızman'da Zeytin Dalı Harekatı'na Destek17 Mart 2018
Kağızmanlı Öğrencilerden "Çanakkale Geçilmez" ve "Afrin" Koreografisi16 Mart 2018
Kağızman'da "Gençlik ve Güvenli Gelecek" Semineri15 Mart 2018
Kağızman’da PKK/KCK operasyonu: 9 gözaltı14 Mart 2018
Bakan Araslan'dan Kağızman'a Yakışan Gençlik Merkezi ,14 Mart 2018
Bozdağ 2. El Spot Mağazası hizmete girdi13 Mart 2018
Yunus Emre Anaokulu Öğrencilerden "Zeytin Dalı Harekatı"Na Destek12 Mart 2018
Kağızman’da İstiklal Marşı’nın Kabulü Kutlandı,12 Mart 2018
Kağızmanlı Öğrencilerden Zeytin Dalı'na destek,09 Mart 2018
İlçe Milli Eğitim Müdürü Bayşar'dan Köy Okullarına Ziyaret06 Mart 2018
KAĞIZMAN'DA SOKAK KÖPEKLERİ KORKU SAÇIYOR,06 Mart 2018
Kağızman'da okuma yazma seferberliği başladı,06 Mart 2018
Kağızman’da fidan satışları başladı,05 Mart 2018
Kağızman'da Vergi Haftası kutlandı,05 Mart 2018
Türkiye Yeşilay Cemiyeti Kars Şubesinden Kars Valisine ziyaret01 Mart 2018
Kağızman'da sobadan sızan gazdan 3 çocuk zehirlendi,01 Mart 2018
Kağızman'da PKK/KCK operasyonu: 8 gözaltı01 Mart 2018
Kadınlara “Aile İçi Şiddet” Konulu Seminer Verildi,01 Mart 2018
kağızman'da 10 kaçak göçmen yakalandı,01 Mart 2018
Kağızman'da, Sinan Şamil Sam boks kursu açıldı,27 Şubat 2018
kağızman'da ermeni zulmunu yaşayan canlı tanık,26 Şubat 2018
Kağızman'da Trafo Yandı, şehir merkezi Karanlıkta Kaldı23 Şubat 2018
Kağızman Uğur İletişim Turkcell Merkezi hizmete Açıldı,23 Şubat 2018
KARS'TA KIŞ KAĞIZMAN'DA BAHAR,23 Şubat 2018
Öğrencilere 'Namaz ile Diriliş' konferansı22 Şubat 2018
Sokak Hayvanları Konulu Seminer Düzenlendi22 Şubat 2018
Fetö Elebaşı Gülen'in Malikanesini Deşifre Edin,eski emniyet amirinin Cezası İndirildi22 Şubat 2018
Kağızman Esnaf ve Sanatkarlar Odası Seçimi Yapıldı21 Şubat 2018
Kağızman’da 3 kaçak şahıs yakalandı21 Şubat 2018
ŞEHRİ LEZZET EV YEMEKLERİ KAĞIZMAN'DA AÇILDI,20 Şubat 2018
Kağızman Aras Anadolu Lisesinde öğrencilere otel konforunda hizmet;19 Şubat 2018
Kağızman'da 1000 Paket Kaçak Sigara Yakalandı19 Şubat 2018
Bakan Arslan'dan Öğrencilere Destek16 Şubat 2018
Ak Parti Kağızman İlçe Kadın Kolları Başkanı Belli Oldu16 Şubat 2018
Çizgi film kahramanı Ayıcık Bombo Kağızman'da13 Şubat 2018
Kamu Duvarlarına yazılan Yazılara vatandaşlar tepki gösterdi,12 Şubat 2018
Boyu Kadar Yayın Balığı Yakaladı,12 Şubat 2018
KAĞIZMAN'DA ENGELLİLER DERNEĞİ AÇILDI12 Şubat 2018
Kağızman Otogarında polis göz açtırmıyor!10 Şubat 2018
Bakan Arslan Ankara'da taziyeye katıldı,10 Şubat 2018
Kağızman'da Asayiş Uygulaması09 Şubat 2018
Ataşehir’de muhasebeci cinayeti09 Şubat 2018
Kağızman'da Elini Patosa Kaptırdı parmakları koptu,09 Şubat 2018
KAYMAKAM ÖTER'DEN YATILI KUR'AN KURSU ZİYARETLERİ,08 Şubat 2018
Kağızman'da kuyumcuyu soyan hırsızlara 9 ar yıl 4 ay ceza verildi,08 Şubat 2018
Kağızman'da Arılar açık havaya Çıktı,07 Şubat 2018
Kağızman Belediyesi'nden bahar temizliği,06 Şubat 2018
Kağızman'da Aşırı yükten 2 trafo yandı,06 Şubat 2018
Kağızman'da Yarıyıl Tatili Sona Erdi,Öğrenciler ders başı yaptı,05 Şubat 2018
Kağızman'a sosyal hizmet merkezi Müdürlüğü açıldı05 Şubat 2018
Kağızman İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne Halil Uludağ atandı05 Şubat 2018
Suat Demirden görevi iade edildi,05 Şubat 2018
İYİ Parti Kağızman İlçe Başkanlığı Kongresi Yapıldı,04 Şubat 2018
Kağızman'da Şoförler Odası Seçimi Yapıldı04 Şubat 2018
KIZILAY’DAN BELEDİYE BAŞKANI YILDIZ'A MADALYA BERATI BELGESİ VERİLDİ,02 Şubat 2018
Kağızman'da Zeytin Dalı Harekatı'na Destek İçin Kan Bağışı01 Şubat 2018
Kağızman'da balık tezgahlarına yoğun ilgi,31 Ocak 2018
Kağızman Bir Yıl Süreyle Askeri Güvenlik Bölgesi İlan Edildi30 Ocak 2018
Belediye Başkanı Yıldız, Afrin'deki askerlerimiz için kan bağışında bulundu,29 Ocak 2018
Kağızman'da 2 köy yolu ulaşıma kapalı bulunuyor29 Ocak 2018
Kağızman'da 13 koy yolu ulaşıma kapalı,26 Ocak 2018
İYİ Parti Kağızman İlçe Teşkilatı hizmet binası açıldı,26 Ocak 2018
Vali Rahmi Doğan, Güvenlik Korucuları Derneği Yöneticilerini Kabul Etti26 Ocak 2018
Kağızman’da PKK’ya Ait Sığınak ve El Yapımı Patlayıcı Ele Geçirildi23 Ocak 2018
Kağızman'da Kırsal Kalkınma Destekleri Toplantısı Yapıldı22 Ocak 2018
Tandır ekmeğine ilgi artıyor22 Ocak 2018
Öğrenciler, Karnelerini Bakan Arslan'ın Elinden Aldı19 Ocak 2018
Yolcu Otobüslerinde Kaçak İçki ve Sigara Ele Geçirildi18 Ocak 2018
Kağızman’ın sevilen doktoru Antalya’ya gidiyor18 Ocak 2018
Lakap takmak, tehdit etmek ve dışlayıp alay etmek; şiddettir.16 Ocak 2018
Kağızman'da Kaçak Sigara Ele Geçirildi16 Ocak 2018
Kağızman Uzun Elması" Tescillendi13 Ocak 2018
Başkan Yıldız'ın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı11 Ocak 2018
Bakan Arslan’dan Kağızman’a Araç Tahsisi!10 Ocak 2018
Kağızman Uzun Elması Tescillendi10 Ocak 2018
Kağızman'da Liselilerin Kız Kavgası: 2 Yaralı10 Ocak 2018
Kağızman meslek yüksek okulunda Muay Thai ve spor etkinlikler devam ediyor,10 Ocak 2018
KAZIM KARABEKİR ATASPOR’UN KIZLARI KARS İLİNİ TEMSİL EDECEK09 Ocak 2018
Kağızman ilçe gençlik Müdürlüğü Sarıkamış Şehitlerini Unutmadı,07 Ocak 2018
ŞEHİTLERİMİZ İÇİN KAĞIZMAN'DAN SARIKAMIŞA ÜCRETSİZ SERVİS,05 Ocak 2018
Kağızman'da Usta öğreticiler kadro istiyor05 Ocak 2018
KAĞIZMAN'DA BAŞI BOŞ EŞEKLER ŞEHİR MERKEZİNE İNDİ,04 Ocak 2018
Kağızman Devlet Hastanesi yeni binasına taşınıyor04 Ocak 2018
Yeni Kurulan Güzel Kağızman Koperetifi Kars Kağızman Seferlerine Başladı,30 Aralık 2017
MONDİ MAĞAZASINDA İNDİRİMLER DEVAM EDİYOR,29 Aralık 2017
MUTANYA Bİ DÜNYA ALIŞ VERİŞ MERKEZİNDE BİR GÜN DEĞİL HER GÜN İNDİRİM VAR,29 Aralık 2017
Yardım Kömürü Gelmedi Kömür Satışları Patladı,27 Aralık 2017
Kağızman'da Okul Müdürleri ve Rehber öğretmenleri'ne Çocuk İstismarı Semineri 27 Aralık 2017
Manisa'da Kağızmanlıların İş yerinde patlama!25 Aralık 2017
Kağızman'da Çocuk Oyun Parkını Tahrip Ettiler25 Aralık 2017
Kağızman'da yoğun sis hayatı olumsuz etkiledi21 Aralık 2017
Keyf-i Dürüm Kağızman' da Hizmete Girdi21 Aralık 2017
Kaymakam Öter, Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor21 Aralık 2017
Tutkanlar Turkcell İletişim Merkezi açıldi,20 Aralık 2017
Belediyeden Köy okulu öğrencilerine kırtasiye yardımı19 Aralık 2017
Kağızman'da öğretmenlere kaynaşma yemeği,18 Aralık 2017
Kağızman'da Yazar Okur Buluşması Gerçekleşti,18 Aralık 2017
Kaymakam Öter Öğretmenlerle Bir Araya Geldi15 Aralık 2017
HAMAM KAPANDI,60 BİN NÜFUSLU KAĞIZMAN İLÇESİ HAMAMSIZ KALDI,13 Aralık 2017
Antalya'da Kağızman Rüzgarı Esti11 Aralık 2017
Başkan Karaçanta ve Yıldız Başkanlar toplantısında11 Aralık 2017
KAĞIZMAN’DA KUDÜS’E DESTEK09 Aralık 2017
KIŞA HAZIRLIK VE KARLA MÜCADELE TOPLANTISI09 Aralık 2017
MUHTAR YILDIZ TABURCU OLDU,07 Aralık 2017
Uzun Elma Kağızman'dan alınır06 Aralık 2017
Okullar Yarın Tatil, Engelli ve Hamile Personel İzinli06 Aralık 2017
Kağızman'da kar yağışı hayatı olumsuz etkiledi,06 Aralık 2017
Kağızman'da Yeni PTT Binası Hizmete Girdi,06 Aralık 2017
Kağızman'daki düğün salonları Gürültü kirliliği nedeniyle Bakanlık tarafından kapatıldı,04 Aralık 2017
Fermani Durmaz'dan engelliler günü mesajı,03 Aralık 2017
Kağızman Meslek Yüksekokulu öğrencilerden kurumlara ziyaret,03 Aralık 2017
Kağızman Okul Servis Şoförlerine Eğitim Semineri Verildi01 Aralık 2017
Aras Anadolu Lisesi'nden Mevlid Kandili Programı30 Kasım 2017
TRTKURDİ, KAĞIZMAN’DA MEVLİT KANDİLİ PROGRAMINI CANLI YAYINLADI30 Kasım 2017
Kağızman'da Far Işığıyla Tavşan Avlayanlara Ceza30 Kasım 2017
Kardelen tv de Kağızman rüzgarı esti,29 Kasım 2017
Kağızman’ın Kış Dopingleri!29 Kasım 2017
Kağızman sanatçı, Adem Aydın dizilerin vazgeçilmezi oldu27 Kasım 2017
Kağızman eğitim bir-sen ve Lagospar AVM'den Öğretmenlere Özel Yemek25 Kasım 2017
Otel konforunda yatılı okul24 Kasım 2017
Kağızmanda 24 kasım öğretmenler günü,24 Kasım 2017
Kars'ın Kağızman ilçesine yılın ilk karı yağdı.22 Kasım 2017
Kağızman Ülkü Ocaklarında Bayrak Değişimi22 Kasım 2017
Kağızman Myo Genç Girişimciler Topluluğu'ndan Örnek Davranış21 Kasım 2017
KAĞIZMAN'DA BAL KÖMESİ, KURU KAYISI,KURU DUT VE CEVİZ RAĞBET GÖRÜYOR.15 Kasım 2017
Kağızman Müftülüğünden Hafızlık İcazet Töreni!13 Kasım 2017
Kağızman'da El Yapımı Patlayıcı Tespit Edilerek İmha Edildi13 Kasım 2017
Ak parti gençlik kolları 5 olağan kongresi yapıldı,11 Kasım 2017
Kağızman’da 10 Kasım Törenleri,10 Kasım 2017
KAĞIZMAN'IN UZUN ELMASI ARTIK TEZGAHLARDA09 Kasım 2017
Kağızman'da 2 Bin 930 Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi09 Kasım 2017
Kağızman Zabıta ekiplerinden gıda denetimi08 Kasım 2017
"Şehit Jandarma Uzman Çavuş Ahmet Ece" Operasyonu08 Kasım 2017
Kağızman'da Hafızlık İcazet Merasimine Davet07 Kasım 2017
Kağızman'da Odun ve Kömür Fiyatları Cep Yakıyor07 Kasım 2017
Kağızman'da Terör Örgütü Propagandası Yapan Bir Kişi Gözaltına Alındı07 Kasım 2017
Kağızman'da Silahlı Kavga 1 Ölü, 1 Yaralı05 Kasım 2017
KAĞIZMAN MESLEK YÜKSEK OKULUNDA "BAŞARI"KONFERANSI,03 Kasım 2017
Taziye evi yardım bekliyor .02 Kasım 2017
Kağızman Çemçe-Madur Bölgesi, Bakanlar Kurulu Kararıyla Geçici Özel Güvenlik Bölgesi02 Kasım 2017
Kağızman’da köy yollarına sıcak asfalt31 Ekim 2017
Kağızman'da fitness salonu açıldı30 Ekim 2017
Kağızman’da Cumhuriyet coşkusu29 Ekim 2017
Kağızman İlçe Emniyet Müdürlüğüne Akpınar Atandı,27 Ekim 2017
ARAS NEHRİNDE BOYU KADAR BALIK YAKALADI,26 Ekim 2017
il Emniyet Müdürlüğü Kağızman’da da zehir tacirlerine geçit vermiyor26 Ekim 2017
Kağızman'da kadınların köme mesaisi başladı25 Ekim 2017
Kağızmanlılar Antalyada buluşarak Doyasıya Eğlendiler…23 Ekim 2017
Kuyumcu Soyguncuları Kars'ta Tutuklandı22 Ekim 2017
Kağızman'da Kuyumcu Soygunu19 Ekim 2017
Kağızman Çemçe bölgesinde pkk terör örgütüne ait 3 sığınak bulundu09 Ekim 2017
Kağızman'da ByLock’çu Karı-Koca Yakalandı07 Ekim 2017
Camiler ve Din Görevlileri Haftası03 Ekim 2017
Kağızman'da PKK’ya Ağır Darbe03 Ekim 2017
Vali Doğan Öğrencilere Arapça Okutturdu03 Ekim 2017
KAĞIZMAN'DA KURTULUŞ COŞKUSU02 Ekim 2017
Bakan Arslan'ın Kağızman'ın Kurtuluş Günü Mesajı02 Ekim 2017
Kağızman’da göktaşını arıyorlar29 Eylül 2017
Kağızman’da Afetten Evleri Zarar Gören 13 Aile Yeni Konutlarını Teslim Aldı29 Eylül 2017
Ak Parti 6. Olağan Kağızman İlçe Kongresi Yapıldı28 Eylül 2017
Kağızman'da Tır Şarampole Uçtu27 Eylül 2017
Kağızman'a Göktaşı Düştüğü İddiası27 Eylül 2017
Kağızman'da Semt Garajı için Arsa Tahsisi Yapıldı26 Eylül 2017
KAĞIZMAN BELEDİYESİ ARAÇ FİLOSUNA BİR KEPÇEYE DAHA EKLEDİ, 26 Eylül 2017
Kağızman Ak Parti İlçe Teşkilatı 6. Olağan Kongreye Gidiyor,26 Eylül 2017
Mine Kuş, Kimsesiz Çocuklar İçin Konser Verdi25 Eylül 2017
Kağızman'da Beton Mikseri Dereye Uçtu: 1 Yaralı21 Eylül 2017
KAPANMA İDDİASINA YÜKSEKOKULDAN AÇIKLAMA21 Eylül 2017
Kavunun İçinde Çimlenen Çekirdekler Şaşırttı20 Eylül 2017
Kağızman'da Susuzluktan kayısı ağaçları kurudu20 Eylül 2017
Kağızman'da Silahlı Kavga: 1 Yaralı19 Eylül 2017
Kağızman'da, Kök Kenevir Ele Geçirildi19 Eylül 2017
Kağızman Paslı Yolunda Feci Kaza!18 Eylül 2017
Kağızman Meslek Yüksek Okulu Kapanıyor mu?18 Eylül 2017
BİRLEŞMİŞ MİLLETLER TEMSİLCİLERİ TARAFINDAN KAĞIZMAN İLÇESİNDE İNCELEMELER YAPILDI18 Eylül 2017
HDP KAĞIZMAN İLÇE KONGRESİ YAPILDI18 Eylül 2017
Kağızman İlçe Başkanı Genel Merkezin ataması ile değişti.13 Eylül 2017
Kağızman'daki eylemleri yapan Terörist Kağızman'da Öldürdü11 Eylül 2017
Kağızman'da "Kars Kale-1" Güvenlik Uygulaması!09 Eylül 2017
Kağızman'da iki Terörist Etkisiz Hale Getirildi09 Eylül 2017
Bayram, İnsanların Hafızasında Kazalarla Kalmasın"02 Eylül 2017
Kağızman'da 5 Terörist Etkisiz Hale Getirildi31 Ağustos 2017
İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Yarlıgac’a Veda Yemeği30 Ağustos 2017
Hastane Acil Servisinde Tatil Yoğunluğu,30 Ağustos 2017
Kağızman'lı Bıçakçılarda bıçaklar hazır kurbanı bekliyor,30 Ağustos 2017
Kağızman'da 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlandı30 Ağustos 2017
SÖNMEZ YALÇIN SAMSUN OTOGAR MÜDÜRÜ OLDU29 Ağustos 2017
Fırat Balta.Apartman Boşluğunda Ölü Bulundu29 Ağustos 2017
kağızmanfm cepten canlı dınle27 Ağustos 2017
Kağızman'da Trafik Kazası 1 Ölü27 Ağustos 2017
Belediyenin Yol Yapım Çalışmaları Sürüyor26 Ağustos 2017
Asansör Boşluğuna Düşen Genç Hayatını Kaybetti26 Ağustos 2017
Kağızman'ın Sevilen Emniyet Müdürü Yarlıgaç'a Veda Yemeği,26 Ağustos 2017
Çobanların "Hayvan Otlatma" Kavgası: 1 Yaralı25 Ağustos 2017
Kağızman'da tandıra Düşerek Yanan Çocuk Erzurum'da Tedavi Altına Alındı25 Ağustos 2017
İmam Hatip Lisesine Uygulamalı Camii,Yapılıyor,24 Ağustos 2017
Kağızman'da "Huzur Türkiye-7-" Uygulaması23 Ağustos 2017
Kağızman Devlet Hastanesinde sıkıntı büyük!23 Ağustos 2017
KAĞIZMAN FEN LİSESİ HAZIR YENİ ÖĞRENCİLERİNİ BEKLİYOR23 Ağustos 2017
Kağızman'da Trafik Kazası: 1 Yaralı23 Ağustos 2017
Mezarlıkta Ot Temizliği ve Bakım Çalışmaları Yapılıyor,22 Ağustos 2017
Kağızman Belediyesinden Gıda Denetimi21 Ağustos 2017
İstanbuldan Kağızman'a Gelen Araç Şarampole Yuvarlandı: 6 Yaralı21 Ağustos 2017
Kağızman'daki İnşaatlarda İş Güvenliği Yok!21 Ağustos 2017
Besicilerin Hayvan Pazarındaki "Umutlu" Bekleyişi21 Ağustos 2017
Kağızman'da Fetö/pdy Operasyonu: 4 Gözaltı21 Ağustos 2017
Kağızman'da trafik kazası 1 ölü19 Ağustos 2017
Kağızman’da Asfalt Çalışmaları Devam Ediyor19 Ağustos 2017
Bakan Arslan: Bu Proje, Uluslararası Koridorlarımızın Tamamlayıcısı Olacak19 Ağustos 2017
Kağızman'da Trafik Kazası: 2 Yaralı17 Ağustos 2017
Kağızman'da 5 Terörist Etkisiz Hale Getirildi17 Ağustos 2017
Kağızman'da ByLock Kullanan 6 Kişi Gözaltına Alındı,17 Ağustos 2017
Hollanda'dan Kağızmanlı Öğrencilere Çanta16 Ağustos 2017
Kağızmanlı Üretici Kayısıyı Kurutuyor16 Ağustos 2017
Kağızman'da 1500 Yıllık Kilise Çürüyor16 Ağustos 2017
Halk Tarafında Çok Sevilen Ahmet Müdürün Tayını Adana'ya Çıktı,13 Ağustos 2017
ŞİDDETLİ YAĞMUR YAĞINCA KAĞIZMAN'I ÇAMUR BASTI,13 Ağustos 2017
Kağızman’da Yasak Bölgeye Giren Terörist Yakınları Gözaltına Alındı,11 Ağustos 2017
Teröristlerin Üzerinden Termal Dürbün, Susturucu Çıktı09 Ağustos 2017
Motosikletten düşen gençler yaralandı09 Ağustos 2017
Kağızman'da 45 kaçak göçmen yakalandı,08 Ağustos 2017
Tsk: Kağızman'da"Saldırı Hazırlığındaki 2 Terörist Silahlı İha ile Etkisiz Hale Getirildi"08 Ağustos 2017
Genç Çiftçi Projesi Kapsamında Kağızman ilçesine 296 Küçükbaş Koyun Dağıtıldı07 Ağustos 2017
Tolga Yüce,Cumartesi akşam Çarkıfelek'e Katılıyor04 Ağustos 2017
Kağızman Belediye Başkan Yardımcılığına Bican Veysel Yıldız Atandı,03 Ağustos 2017
kağızmanfm tıkla cepten canlı dinle,01 Ağustos 2017
Saman Yüklü Kamyon Direğe Çarparak Durabildi31 Temmuz 2017
Buğday Üreticisi Mağdur…31 Temmuz 2017
Minik Kur’an Kursu öğrencileri, performansları ile göz doldurdu,28 Temmuz 2017
Bakan Arslan teşekkür etti28 Temmuz 2017
Bakan Arslan Baba Ocağında Taziyeleri Kabul Etti,25 Temmuz 2017
Tolga Yüce'den 4 Yeni Film24 Temmuz 2017
Bakan Arslan Salı Günü Kağızman'da Taziyeleri Kabul Edecek23 Temmuz 2017
Kağızman’da Öldürülen Teröristin Yeşil Listede Yer Aldığı Ortaya Çıktı20 Temmuz 2017
Kağızman'da Ot Yangını,18 Temmuz 2017
Kağızman’da 15 Temmuz Demokrasi Nöbeti,18 Temmuz 2017
Kağızman’da 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü16 Temmuz 2017
Kağızman'da 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü -Şehitlik Ziyareti11 Temmuz 2017
Kavurucu Sıcaklar Doğuda Kayısı Üreticisini Üzdü10 Temmuz 2017
Kağızman Belediyesi kaldırım işgaline son Verdi10 Temmuz 2017

TÜRKİYE GÜNDEMİ
KAĞIZMANFM


 
Facebook Beğen
Menü
Haber Editörü

           Ali Çelik

     0 538 37509 43

HUKUK DANIŞMANLARIMIZ :

Av:Seyfettin Kan

0 535 830 96 49
________________

Av: Kasım Yıldız          

0 532 287 84 08    
________________      

HESAP NO:İBAN:
IBAN: TR260001000343297626465001

____________ 

KAĞIZMAN'DA NOBETCİ ECZANELER

BU HAFTAKİ NÖBETCİ ECZANELER

PAZARTESİ-ŞİFA ECZANESİ

SALI--NUR ECZANESİ

CARŞAMBA-ALTUN ECZANESİ

PERŞEMBE--ARAS ECZANESİ


CUMA---KAĞIZMAN ECZANESİ

CUMARTESİ,YASİN ECZANESİ

PAZAR--TAMER ECZANESİ

BİZLERDE KAĞIZMANFM OLARAK HASTALARA ACİL ŞİFALAR DİLERİZ,

..
Üye Paneli
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
En Çok Okunan
Video Galeri
En Çok Yorumlanan
Foto Galeri
Takvim
Bugünkü Gazeteler
Anasayfa | Gazeteler | Foto Galeri | Video Galeri | Sohbet Odası
CH