sanalbasin.com üyesidir

Sabri Güner, Bakan Arslan'a destek için Kağızman’da

18 Haziran 2018
0 Haber Yorum

Kars eski Milletvekili Sabri Güner, 24 Haziran da yapılacak olan genel seçiminde Bakan Arslan'a destek için Kağızman’a Geldi.
Duyuru
KARACA PETROL NARİN KALE CADDESİNDE HİZMETİNİZE AÇILMIŞTIR,
&

Kars eski Milletvekili Sabri Güner, 24 Haziran da yapılacak olan genel seçiminde Bakan Arslan'a destek için Kağızman’a Geldi. 

24 Haziranda yapılacak Çumhurbaşkanlığı ve genel seçimde Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan'a destek için çalışmalarını sürdüren Güner, Kağızman’da halka hitap etti.

24 Haziran Türkiye için çok önemli olduğunu ifade eden Güner, şöyle konuştu:“Özelikle Kars ve ilçeleri bakanına sahip çıkarak, başı dik, yüzde 70 ve üzeri evetle Ankara’ya göndermeli. AK Parti hükümetinin Doğu’ya verdiği önem ortada. 

Erzurum’da Sağlık Bakanı, Kars’ta Ulaştırma Bakanı. En büyük iki bakanlık. Bunun kıymetini bilmemek büyük bir vebaldir. Özelikle bakanımızın kendi ilçesi olan Kağızman’da halkımızın bakanına sahip çıkacağından hiçbir kuşkum yok. Bu hizmetleri, yatırımları görüp de evet dememek yanlıştır.

Şimdi Bir Samsunlu bakan düşünün, Biz Bakanımıza sitem ederiz çünkü sitem sevgiden.gönül koyarız gönül ummaktandır.Sitem edeceğimiz bir bakanımız var gönül koyacağımız bir bakanımız var bunlar çok önemlidir.bunları sakın göz ardı etmeyin. insan sahip oldukları değerleri kaybedince anlar.yeni gelenler yapılanları yıkacaklarını söylüyorlar siz iktidara geldiğinizde bunların yaptıklarının yıkacağız diyorlar şimdi biz yapacak tarafındanmıyız  yoksa yıkacak tarafındamıyız ona karar verelim.

 Bir daha bize sormazlar daha güzel yaşanabilir bir ülke için daha modern bir Kars için evet diyelim. Gün birlik günüdür, bu bir var olma meselesidir. Bizim insanımız her zaman emeğe saygı göstermiştir. Ben inanıyorum ki Kars genelinde çok yüksek bir düzeyde bakanına sahip çıkacaktır.” dedi

 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber