SUSUZ KAYMAKAMLIĞI SYDV 2016 SEÇİMLERİNİ YAPTI

30 Aralık 2015
0 Haber Yorum

Susuz Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşama ve Dayanışma Vakfı 2016 yılında görev yapacak Mütevelli Heyeti seçimlerini gerçekleştirdi.

Efkan ZARİÇ / SUZUZ

Susuz ‘da, yeni yılda mahalle muhtarlarını Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Faruk Kandil, köy muhtarlarını ise Köyü Muhtarı Mehmet Sofuoğlu temsil edecek.

 

Susuz Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşama ve Dayanışma Vakfı 2016 yılında görev yapacak Mütevelli Heyeti seçimlerini gerçekleştirdi.

 

Susuz Kaymakamı Yusuf İzci, seçim öncesi yaptığı bilgilendirmede, mütevelli heyetinin çalışma şartlarını, görev ve sorumluluklarını anlattı. 2015 yılında görev yapan heyete teşekkür ettikten ve başarılar dileyen Kaymakam İzci, daha sonra da 2016 yılında görev alacak heyetin belirlenme esaslarına, görev ve sorumluluklarına değindikten sonra seçimlere geçildi.

 

Tüm ilçelerde olduğu gibi Susuz’da da mütevelli heyeti üyelerinin kamu görevlisi daimi üyeler dışında mahalle muhtarlıkları, köy muhtarlıkları, sivil toplum kuruluşları ile hayırsever vatandaşlardan oluştu.

 

Yapılan seçimler sonucunda ilçede bulunan 4 mahalle muhtarının temsilci olarak Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Faruk Kandil, köy muhtarları temsilcisi ise Yaylacık Köyü Muhtarı Mehmet Sofuoğlu seçildi. Yapılan seçimde ayrıca, Sivil Toplum Kuruluşu Temsilciliğine Susuz, Cilavuz Kalkınma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Efkan Zariç seçildi. Öte yandan hayırsever vatandaşlar ise İl Özel İdare Müdürlüğünce belirlendikten sonra kamuyu bilgilendirilecek.

           

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber