sanalbasin.com üyesidir

SOSYAL PAYLAŞIM SİTESİNDE OSMANLI MARŞINA AĞIR HAKARET,

31 Ekim 2018
0 Haber Yorum

Kağızman ilçesinde Sosyal Paylaşım sitesinden Osmanlı ve Osmanlı marşına ağır hakaret
Duyuru
KARACA PETROL NARİN KALE CADDESİNDE HİZMETİNİZE AÇILMIŞTIR,
&


Kağızman ilçesinde Sosyal Paylaşım sitesinden  Osmanlı ve Osmanlı marşına  ağır hakaret

Türkiye'nin tarihi 95 yıllık değil. Öncesi de var.. İnsanlar içinde yetiştiği toplumun değerlerini oluşturan tarihini, tarihi şahsiyetlerini saygı ve minnetle anıyor, Kendilerini Vatan sever  gibi gösteren kişi veya kişiler  Osmanlı ve Osmanlı Marşından dahi rahatsız oluyor.

OSMANLI MARŞINA VATAN HAİNLİĞİ SUÇLAMASI

Kağızman ilçesinde Yıllarca milletin değer yargılarına ve tarihi şahsiyetlerine hakaretten  zevk alan bazı kişiler sosyal paylaşım siyesinde Osmanlı Marşını Pkk marşıyla kıyslayarak adete vatan hinliği suçlamalarında bulunulmuştur.

KAĞIZMAN BELEDİYESİ MİLLİ BAYRAMLARDA  OSMANLI MARŞI ÇALIYOR,

Kağızman belediyesinin milli bayramlarda osmanlı ve mehtaran marşlarının çalınmasından rahatsız olan bazı kişiler  sosyal paylaşım sitesinde bunları çalan ve dinleyenler vatan hainidir suçlamalarında bulunarak adete terör örgütlerine bilerek ve isteyerek destek verdiklerini ortaya koyduğunu osmanlı marşınıda terör örgütü marşıyla kıyaslayarak, osmanlı ve osmanlı marşına hakarette bulunulmuştur, sosyal paylaşım sitesindeki yapılan çirkin paylaşımın bir kısmı,
(BUGÜN İSTİKLAL ALNINDA ÇALINAN MARŞ VE ŞARKILARIN CUMHURİYET TÖRENİ VE KANUNLARIMIZLA HİÇ BİR ALAKASI YOKTUR. BUNLARIN YANLIŞ OLDUĞUNU İFADE EDENLERİ VATAN HAİNİ DİYE GÖSTERENLER İLÇEMİZDE AÇIK VE ALENEN AYRIMCILIK YAPAN KANUN VE KURALLARA UYMAYAN GERÇEK HAİNLERDİR)

MHP BU KİŞİ VE KİŞİLER HAKKINDA  SAVCILIĞA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNACAĞINI BİLDİRDİ,

Kağızman mhp ilçe başkanı Metin Bingöl yaptığı açıklamada,"Bizler Selçuklu ve Osmanlı Devletinin mirasçıları ,Türkiye Cumhuriyeti Devletinin bekçileriyiz.“Geçmişimizle hiç kimse alay edemez. kimseninde haddi değildir,Unutmasınlarki bizler bu devletimizi nasıl atalarımız bizlere marşıyla miras bıraktılarsa bizlerde bu miraslarına canımızla kanımızla sahip olacağız ve olmayada devam edeceğiz .Unutmasınlarki Devletimizin bölünmez bütünlüğünü kimse bozamaz kimseninde gücü yetmez,Bizler Osmanlı torunları olarak gerekli adli merçilere şikayetimizi yapacağız yüce adaletimize güveniyoruz hukıkı mücadelemizi devam ettireceğiz "dedi

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber