SERKA, TÜRSAB’la İşbirliği Protokolü İmzaladı

05 Mayıs 2017
0 Haber Yorum

Serhat Kalkınma Ajansı (SERKA) faaliyet yürüttüğü illerin turizm kapasitelerinin arttırmak amacıyla Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) ile işbirliği protokolü imzaladı.


Ağrı, Ardahan, Iğdır ve Kars’ta faaliyet yürüten Serhat Kalkınma Ajansı, bölge illerinin turizm kapasitelerinin arttırılması için TÜRSAB’la işbirliği protokolü imzaladı.

TÜRSAB’ın İstanbul’daki genel merkez binasında gerçekleştirilen toplantıya SERKA Genel Sekreteri Hüsnü Kapu ile TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy ve kurumların çalışanları katıldı. Serhat illerinin turizmini canlandıracak olan işbirliği protokolü kapsamında yeni turistik destinasyonlar belirlenecek ve seyahat acentelerinin bölgeye tur programları düzenlemeleri sağlanacak. Bölgenin sosyo-ekonomik kalkınmasına önemli katkı sunması beklenen işbirliği protokolünü SERKA Genel Sekreteri Kapu ile TÜRSAB Başkanı Ulusoy imzaladı. Protokol kapsamında bir yıla yayılan bir program çerçevesinde iki kurum çalışanlarından oluşan çalışma grubu oluşturuldu. İşbirliği protokolü ile bölge illerinin sahip olduğu turizm potansiyelinin tanıtılması hedefleniyor.

serka,-tursab’la-isbirligi-protokolu-imzaladi-(1).jpgserka,-tursab’la-isbirligi-protokolu-imzaladi-(2).jpg

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)


PLAYER TUŞUNA BAS,KAĞIZMANFM CEPTEN CANLI DİNLE,

 
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber