Remzi Aras'tan Teşekkür!

21 Nisan 2017
0 Haber Yorum

AK Parti Kars eski İl Başkanı Remzi Aras, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ve Yeni Anayasa Referandumu halk oylaması sonrası Kars halkına teşekkür etti.


AK Parti Kars eski İl Başkanı Remzi Aras, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ve Yeni Anayasa Referandumu halk oylaması sonrası Kars halkına teşekkür etti.Karslıların vatandaşlık görevlerini yerine getirip oy kullandıkları için teşekkür eden Aras, “Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ve Yeni Anayasa Referandumu halk oylamasından çıkan sonuç, büyük Türkiye'nin temellerinin çok sağlam atılacağının işaretidir.” dedi.

Sandıktan çıkan sonuçlara göre Kars’ın, Türkiye’nin ve milletin kazandığına vurgu yapan Aras, Kars bakanını da bağrına basarak, teveccühlerini gösterip bölgeye yapılan büyük yatırımlara kayıtsız kalmadıklarını bir kez daha vurgulamış oldu.

Aras, Vesayet odakları, darbeler ve koalisyonlar tarihe karıştığını dile getirerek, “15 Temmuz'da tarihin en büyük hainliğiyle karşı karşıya kaldığımız kalleş kalkışmayı gerçekleştirenlere, ülkemizin gelişmesini engellemek isteyen dış güçlere ve onların içimizdeki maşalarına, ülkemizde kriz bekleyenlere, yüce milletimiz en güzel cevabı her zaman olduğu gibi yine sandıkta vermiştir.” diye konuştu.

Anayasa değişikliği için yapılan halk oylamasında emeği geçenlere teşekkür eden Aras, “Demokratik tercihini kullanan Karslı hemşerilerime saygı, sevgi ve hürmetlerimi sunuyorum.” ifadesini kullandı.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)

Kağızman fm Türkiye Gündemi,

PLAYER TUŞUNA BAS,KAĞIZMANFM CEPTEN CANLI DİNLE,

 
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber