sanalbasin.com üyesidir

Ortaköylü vatandaşlar yeniden yerleşim ve iskan konusunda bilgilendirildi,

06 Mayıs 2018
0 Haber Yorum

DSİ Kars 24. Bölge Müdürlüğü, Kars'ın Kağızman İlçesine bağlı Ortaköy köyünde yeniden yerleşim ve iskan duyurusu için bilgilendirme toplantısı yaptı.
Duyuru
KARACA PETROL NARİN KALE CADDESİNDE HİZMETİNİZE AÇILMIŞTIR,
&

Toplantıda, Ortaköy köyünde, katılım sağlayan tüm vatandaşlara, yeniden yerleşim çalışmalarının süreci, devlet eliyle iskan, fiziksel iskan, kamulaştırma, hak sahipliği, ödeme şekli ve şartları konuları hakkında bilgiler verilerek vatandaşların görüş ve önerileri alındı.

Toplantıya, Kağızman Kaymakamı Ercan Öter, Kağızman Ortaköy köyü yeniden yerleşim bilgilendirme ve iskân duyurusu için DSİ Genel Müdürlüğü Emlak ve Kamulaştırma Dairesi Başkanlığından gelen heyette yer alan Daire Başkan Yardımcısı Hakkı Kocaman, DSİ 24. Bölge Müdürü Mahmut Dündar, Şube Müdürü Bülent Polat, Sosyolog Önder Özkan ve DSİ 24. Bölge Müdürlüğü heyeti katıldı.

DSİ 24. Bölge Müdürü Mahmut Dündar, köy muhtarı ve vatandaşların yakın ilgisi ve misafirperverliğine teşekkür ederek, çalışmaların Ortaköy köylüleri için hayırlı olmasını diledi.

karsta-vatandaslar-yeniden-yerlesim-ve-iskan-konusunda-bilgilendirildi-(1).jpgkarsta-vatandaslar-yeniden-yerlesim-ve-iskan-konusunda-bilgilendirildi-(2).jpgkarsta-vatandaslar-yeniden-yerlesim-ve-iskan-konusunda-bilgilendirildi-(3).jpgkarsta-vatandaslar-yeniden-yerlesim-ve-iskan-konusunda-bilgilendirildi-(4).jpg

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber