sanalbasin.com üyesidir

Okudular kazandılar

13 Haziran 2013
0 Haber Yorum

Okudular kazandılar
Duyuru
KARACA PETROL NARİN KALE CADDESİNDE HİZMETİNİZE AÇILMIŞTIR,
&

-KİTAP OKUYAN GENÇLERE ÖDÜLLERİ VERİLDİ
 
Kars Selim İlçe Kaymakamı Erdinç Dolu himayelerinde gerçekleştirilen “Kitaba Küs, Okumaya Gönülsüz Gençlere Altın Saçan Proje” kapsamında ödül töreni düzenlendi.
Düzenlenen ödül törenine; Jandarma Yüzbaşı Engin Eroğlu, Belediye Başkanı Muhittin Yücel, İlçe Milli Eğitim Müdürü Cengiz Aydın, idare amirleri ve öğrenciler katıldı.
 
Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasından sonra Selim Kaymakamı Erdinç Dolu ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Cengiz Aydın’ın birer konuşma yaptılar. Proje kapsamında 11. sınıflar bazında birinci olan Sibel Mahmutoğlu proje sayesinde neler kazandığını açıklayan sunumu ve proje kapsamında neler yapıldığını anlatan kitap okuma programı yapıldı. Proje kapsamında sınıflar bazında birinci olan Benliahmet Şehit Öğretmen Taşkın Senger Ortaokulu 5. sınıf öğrencisi Sinem Uca, Akçakale Ortaokulu 6. Sınıf Öğrencisi Zehra Yıldız, Atatürk Yatılı Bölge Ortaokulu 7. sınıf Öğrencisi Cevdet Tanrıkulu, Atatürk Yatılı Bölge Ortaokulu 8. sınıf Öğrencisi Yudum Bilgili’ye fotoğraf makinası, Osman Bakırcı İmam Hatip lisesi 9. sınıf Öğrencisi Fırat Çeledir, Latif Aras Anadolu lisesi 10. sınıf Esma Yediel, Latif Aras Anadolu lisesi 11. Sınıf Sibel Mahmutoğlu, Latif Aras Anadolu lisesi 12. sınıf Dilşah Yıldız’a da tablet ve mangala ödülleri takdim edildi.
 
Program müzik dinletisi ile sona erdi.
kha

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber