Müftülük Personeline ‘Gönül Elçileri’ Projesi tanıtıldı

20 Mayıs 2013
0 Haber Yorum

Müftülük Personeline ‘Gönül Elçileri’ Projesi tanıtıldı

Kars Selim Müftülüğünde, Gönül Elçileri Projesi tanıtıldı toplantısı yapıldı.
 
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan öncülüğünde başlatılarak, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı bünyesinde yürütülen “Toplumsal Kalkınmada Gönül Elçileri Projesi” ve Koruyucu Aile tanıtım toplantısı Selim Müftülüğünde yapıldı.
 
Müftülük toplantı salonunda düzenlenen toplantıya Selim Kaymakamı Erdinç Dolu, İlçe Müftüsü Ahmet Dilek ve Müftülük personeli katıldı.
 
Toplantıda konuşan Kaymakam Erdinç Dolu; “Bugün insanlığın en çok ihtiyaç duyduğu şey sevgidir. Sevgiyi çoğaltmak, ilişkilerimizi güçlendirmek gerekir. Maalesef yanı başımızda zorda ve darda olanın bile farkında olmadan yanından geçip gidiyoruz. İnsani değerlerimizi yeniden hatırlamamız gerekir. En son karşılıksız ne zaman bir iyilik yaptım diye kendi kendimize sormamız gerekir. Müftülük personeli olarak sizlerden bu konuda da büyük gayretler bekliyorum ve gayret göstereceğinizden eminim.” dedi.
İlçe Müftüsü Ahmet Dilek ise; “Bizler iyilik yapan iyilik bulur anlayışını benimsemiş, birbirine yardım etmeyi seven asil bir milletiz. Selim ilçe Müftülüğü olarak biz de,her projede olduğu gibi, bu projede de yerimizi alacağız,bu konuda da sorumluluğumuzu yerine getireceğiz. Dezavantajlı gruplara yardım elimizi uzatacağız.” şeklinde konuştu.
 
Toplantı, yapılan sunumun ve Müftülük personelinin hepsinin Gönül Elçisi formlarını doldurarak Gönül Elçisi olmalarının ardından sona erdi.
(BA-BA-S) GAZİ KARS / SELİM (KHA)

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketÇok Okunanlar Çok Okunanlar
Son YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber