sanalbasin.com üyesidir

Milletvekilleri Hamamları inceledi

30 Eylül 2018
0 Haber Yorum

Kars’ta bisiklet parkurunun açılışını yapan Arslan, Kılıç ve Doğan restorasyonu süren Mazlum Ağa ve Muradiye Hamamlarını inceledi.
Duyuru
KARACA PETROL NARİN KALE CADDESİNDE HİZMETİNİZE AÇILMIŞTIR,
&

65. Hükümetin Ulaştırma Denizcilik Bakanı Ahmet Arslan, Tarım ve Orman Bakanlığı Tarım Orman ve Köyişleri Komisyon Başkanı Milletvekili Yunus Kılıç, Kars Valisi Rahmi Doğan ve Özel İdare Genel Sekreteri Zafer Yiğit Kars Kalesi altında, Taş Köprü yanında bulunan ve 'Tarihi Dokunun Korunması' projesi kapsamında restoresine başlanan Mazlum Ağa ve Muradiye Hamamının restorasyon çalışmalarını inceledi.

Kars Valiliği öncülüğünde Kültür Turizm ve Altyapı Hizmet Götürme Birliği Başkanlığı (KARTAB) koordinesinde 'Tarihi Dokunun Korunması Projesi' kapsamında geçen yıl restorasyon çalışmalarına başlanan hamamlar hakkında bilgi alan Arslan ve Kılıç, öğle namazını kılmak üzere Evliya Camisine geçti.

milletvekilleri-hamamlari-inceledi-(2).jpgmilletvekilleri-hamamlari-inceledi-(1).jpgmilletvekilleri-hamamlari-inceledi-(3).jpgmilletvekilleri-hamamlari-inceledi-(4).jpgmilletvekilleri-hamamlari-inceledi-(5).jpgmilletvekilleri-hamamlari-inceledi-(6).jpgmilletvekilleri-hamamlari-inceledi-(7).jpgmilletvekilleri-hamamlari-inceledi-(8).jpgmilletvekilleri-hamamlari-inceledi-(9).jpgmilletvekilleri-hamamlari-inceledi-(10).jpg

 
 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber