sanalbasin.com üyesidir

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ HAKAN CIRIT,GECE KURSLARINI DENETLEDİ

13 Ocak 2016
0 Haber Yorum

Iğdır Milli Eğitim Müdürlüğünce Iğdır il genelinde açılan destekleme ve yetiştirme kursları devam ediyor.
Duyuru
KARACA PETROL NARİN KALE CADDESİNDE HİZMETİNİZE AÇILMIŞTIR,
&

Iğdır Milli Eğitim Müdürlüğünce Iğdır il genelinde açılan destekleme ve yetiştirme kursları devam ediyor.

            Sık sık destekleme ve yetiştirme kurslarını denetleyen İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt,Şube müdürü Mehmet Tüzen ile birlikte Şehit Öğretmen Şevki Akgün ortaokulunda açılan akşam kurslarını denetlendi.

             İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, ve  Şube Müdürü Mehmet Tüzen denetledikleri kursta öğrenciler ve öğretmenlerle sohbet etti..            

                     İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt,yaptığı konuşmada” Iğdır genelinde 15 bin öğrencimiz ücretsiz destekleme kurslarına devam ediyor. Hafta içi hafta sonu kursları yanında gece kursumuzda var. Öğrencisiyle birlikte  hazırladığı matematik projesiyle Türkiye 3. Sü olan Hasan Kıraç, hocamız  şimdi de okul müdürü Erkan Çiğdem'in girişimi ile gece etütleri ile öğrencilerle birebir ders çalışıyorlar. Bütün öğrencilerimiz kurslarımıza ücretsiz olarak katılabilir.”dedi.

           Okul müdürü Erkan Çiğdem,kurslarla ilgili olarak bilgi vererek Iğdır'da ortaokul düzeyinde bir ilk olan gece eğitimleri kapsamında; dezavantajı öğrencilere Matematik öğretmeni tarafından akşam 17:00-21:00 saatleri arasında eğitimler verilerek, öğrencilere ders çalışma ortamlarının sağlandığını  belirtti.

 

          Okul müdürü Erkan Çığdem, 2. Dönem kurs eğitmeni sayısı arttırılarak,  imkânsızlıkların eğitime engel olmaması için okul idaresi ve öğretmenlerimizle birlikte her türlü özveriyi göstereceğiz.  Bu projemize katılım için öğrenci velisinin okul idaresine yazılı başvurusu yeterlidir. Temennimiz bu çabalarımızın TEOG sınavına yansıyarak, en güzel sonuçlarla bizleri mutlu etmesidir. “dedi

SERDAR ÜNSAL/IĞDIR

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber