LİSE SON SINIF ÖĞRENCİLERİN ÜNİVERSİTE ZİYARETİ.

24 Mart 2018
0 Haber Yorum

Kağızman Meslek Yüksekokulunda, Lise son sınıf öğrencileri için Üniversite Öğrenciliği hakkında bilgilendirme semineri verildi.

Kağızman Meslek Yüksekokulunda, Lise son sınıf öğrencileri için  Üniversite Öğrenciliği hakkında bilgilendirme semineri verildi.

Kafkas Üniversitesi Kağızman Meslek Yüksekokulu Müdürlüğünü ziyaret eden, Kağızman Mesleki Teknik ve Anadolu lisesi 12. Nci sınıf Öğrencileri; yaklaşan Yükseköğretim Kurumlar Sınavı öncesi bir üniversite öğrencisi olmak için tercihlerini yaparken dikkat etmeleri gereken hususlar, Üniversite öğrenciliğinin avantajları, Dört yıllık bir fakülteye geçiş olanakları, Dersler, Kazanımlar ve Barınma gibi bilmeleri gereken tüm konular hakkında Kağızman Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Yunus Zengin den bilgi aldılar.

Kampüs içerisinde bulunan spor tesisleri ve dinlence alanlarında hoşça vakit geçiren lise son sınıf öğrencileri; bir günlüğüne üniversiteli olma heyecanı eşliğinde, 2018 – 2019 öğretim yılındaki tercihleri arasında Kağızman Meslek Yüksekokulu ve Kağızman Uygulamalı Bilimler Yüksekokulunun da olacağını belirterek ziyaretlerini sonlandırdılar.
Bu coğrafyadaki en güzel kampüs alanına sahip Meslek Yüksekokullarından biri olan Kağızman Meslek Yüksekokulu,

Kafkas Üniversitesinin de en eski ve köklü öğretim kurumlarından biri olma özelliği yanında yeni açılan bölümleriyle de bu yıl tercih yapacak öğrencilerin gözdesi olacağına kesin gözüyle bakılıyor. 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)

Kağızman fm Türkiye Gündemi,

PLAYER TUŞUNA BAS,KAĞIZMANFM CEPTEN CANLI DİNLE,

 
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber