sanalbasin.com üyesidir

Kurumlar kardeş oldu, çocuklar mutlu oldu

29 Mart 2014
0 Haber Yorum

Kurumlar kardeş oldu, çocuklar mutlu oldu
Duyuru
KARACA PETROL NARİN KALE CADDESİNDE HİZMETİNİZE AÇILMIŞTIR,
&

Kars Akyaka Kaymakamı Osman Uğurlu’nun başlatmış olduğu Her Kuruma Kardeş Okul Kampanyası ile okulların ihtiyaçları kurumlarınca karşılanıyor. Büyük Pirveli İlkokulunun kardeş kurumu Malmüdürlüğü tarafından okula kitap yardımı yapıldı.
Kaymakam Osman Uğurlu, İlçe Milli Eğitim Müdür vekili Mehmet Uçar, İlçe Yazı İşleri Müdürü Coşkun Eliş, Özel İdare Müdür vekili Ahmet Bulut, Malmüdürü vekili Meryem Derinoğlu okulda Büyük Pirveli köylüleri tarafından karşılandı.
Öğrencilerin 23 Nisan gösterileri provalarına eşlik eden Kaymakam Osman Uğurlu ve beraberindeki heyet çocukların oyunlarına eşlik ettiler. Kaymakam Osman Uğurlu öğrencilerle tek tek ilgilenerek kardeş kurumları olan Malmüdürlüğünün her türlü ihtiyaçlarını karşılayacağını belirterek öğrencilerin derslerine çok çalışmalarını istedi. Akyaka Malmüdürü vekili Meryem Derinoğlu tarafından öğrencilere çikolata, okuma kitabı ve testler hediye edildi. Kaymakam Osman Uğurlu daha sonra köylüler ile sohbet ederek onların sorunlarını dinledi. Büyük Pirveli ilkokulu öğretmenine okuldaki çalışmalardan dolayı Öğretmen Hanife Akyüz’e teşekkür ederek  okuldan ayrıldı. Akyaka Kaymakamı Osman Uğurlu Esenyayla Şehit Bahçeli Erdağı ortaokulu ve ilkokulunu beraberindeki heyetle birlikte ziyaret etti. Esenyayla’da bulunan ilk ve ortaokuldaki öğrencilerle sohbet eden Kaymakam Osman Uğurlu, Esenayayla köyünde bulunan okulların kardeş kurumu olan Akyaka İlçe Özel İdare Müdürü Ahmet Bulut tarafından alınan test kitapları ve okuma kitaplarını öğrencilere hediye etti. İlkokul öğrencilerinin provalarını izleyen Kaymakam Osman Uğurlu gösteri yapan öğrencilere teşekkür ederek okuldan ayrıldı.
(BA-BA-S) GAZİ KARS / AKYAKA (KHA) – ZAFER ŞAHİN


 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber