sanalbasin.com üyesidir

Kurum Amirleri Kıraç Köyünde Toplandı

26 Mayıs 2015
0 Haber Yorum

Kurum Amirleri Kıraç Köyünde Toplandı
Duyuru
KARACA PETROL NARİN KALE CADDESİNDE HİZMETİNİZE AÇILMIŞTIR,
&

Kars Arpaçay Kaymakamı Faruk Erdem tarafından 2 ayda bir ilçenin bir köyünde yapılan daire amirleri toplantısı bu kez Kıraç Köyünde gerçekleştirildi.
Beraberinde kurum amirleri ile birlikte ilçemize bağlı Kıraç Köyü’nü sabah saatlerinde ziyaret eden Kaymakamımız, köy muhtarı ve vatandaşlar tarafından karşılandı. Ziyarette muhtar ve vatandaşlarla samimi sohbetler edilirken kamu kurumlarının yürüttüğü ve yürütülmesi planlanan faaliyetleriyle ilgili değerlendirme ve ilgilendirmeler yapıldı.
Köy Muhtarı Ramazan Çiftçi; sıcak ve samimi geçen sohbetlerde devlet kurumları olarak köylerine gelinmesinden ve görüşlerinin alınmasından son derece memnun olduklarını, köy halkının bu ziyaretlerden çok memnun kaldıklarını ifade etti.
Ziyarette devlet-köylü işbirliği ile köye yapılacak olan Köy Konağı (Taziye Evi) yeri ile ilgili de inceleme yapan Kaymakamımız, köy merkezinde köy tüzel kişiliğine ait yer olmadığından hazineye ait arsayı köyün yararına olmak üzere köye bedelsiz devredeceklerini ve en ücra köylerimizden olan Kıraç köyünün Taziye evi sıkıntısını çözeceklerini söyledi.
Ziyarette açıklama yapan Kaymakam Faruk Erdem; "Köy ziyaretlerini belirli aralıklarla yapıyoruz ve bugün Kıraç Köyünü ziyaret ettik. Kurum amirleriyle köylere gitmemiz hem vatandaşı mutlu ediyor hem de sorunları yerinde görmemiz açısından çok yararlı oluyor. Resmi kurumlar ve vatandaşlar arasındaki iletişimi artırmayı ve vatandaşlarımızın sorunlarının çözümü noktasında kurumlarımızın da birbirleri ile koordineli bir şekilde çalışmaları için gerekli planlamayı yapıyoruz. Bu anlamda toplantılardan alınan sonuçlar ve vatandaşlarımızın tepkileri oldukça olumlu. Göstermiş oldukları yakınlık ve ilgiden dolayı köy muhtarlarımıza ve vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.
(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) 


Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketÇok Okunanlar Çok Okunanlar
Son YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber