Kuloğlu Köyünde kütüphane açıldı

27 Aralık 2018
0 Haber Yorum

Kağızman Kaymakamı Ercan Öter, okul ziyaretleri kapsamında Kuloğlu Ortaokulunda bir takım incelemelerde bulunarak okul bünyesinde yeni tamamlanan kütüphanenin açılışını gerçekleştirdi.

Kaymakam Öter’e ziyaretti sırasında İlçe Milli Eğitim Müdürü, İlçe Milli Eğitim  Şube Müdürü Ve Kuloğlu Köyü Muhtarı da eşlik etti.

Kütüphane açılışı ardından öğrencilerle sohbet eden Kaymakamı Öter, kitap okumanın önemine değinerek öğrencilere bol bol kitap okumalarını tavsiye etti.

Kütüphane açılışı ardından sınıfları ziyaret ederek öğrencilerle söyleşi yapa Kağızman Kaymakamı Ercan Öter, 1. ve 2. sınıf öğrencilerine kitap okutarak okuma düzeylerini kontrol etti.  Öğretmenlere de tavsiyede bulunan Kaymakam Öter, öğrencilerin daha çok kitap okumaya yönlendirilmesi gerektiğini vurguladı.  Öğrencileri tekrar ziyaretlerine geleceğini ileten Öter, başarı temennilerini bildirerek okuldan ayrıldı.

kuloglu-koyunde-kutuphane-acildi-(1).jpgkuloglu-koyunde-kutuphane-acildi-(2).jpgkuloglu-koyunde-kutuphane-acildi-(4).jpgkuloglu-koyunde-kutuphane-acildi-(3).jpg

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber