Köylere ‘Dolu Dolu’ Hizmet Gidiyor!

22 Ağustos 2016
0 Haber Yorum

Kars İl Özel İdaresi Genel Sekreter Vekili Erdinç Dolu, Kars merkez Karakaş Köyü’nde hayvan içme suyu sıvat dağıtımında bulundu.


Kars İl Özel İdaresi Genel Sekreter Vekili Erdinç Dolu, Kars merkez Karakaş Köyü’nde hayvan içme suyu sıvat dağıtımında bulundu.

2015 yılı DAP projesi kapsamında başlayan 2016 yılında devam eden hayvan içme suyu sıvat projesi Kars merkez ve ilçe köylerinde dağıtımına devam ediliyor. DAP projesi kapsamında dağıtımı devam eden hayvan sıvat projesi Kars merkez Karakaş Köyü’nde 10 adetinin, Genel Sekreter Vekili Erdinç Dolu tarafından dağıtımı yapıldı.

Dağıtımı yapılan hayvan içme suyu sıvatları hakkında köylülere bilgiler veren Dolu şunları ifade etti “ DAP Programı kapsamında 2015 yılı ortaların da başlayan hayvan içme suyu sıvat dağımı 2016 yılında da devam ediyor. Geçen yıl 59 köyümüze 240 adet beton, 350 adet sac olmak üzere hayvan içme suyu sıvat dağıtımı gerçekleştirdik. Bu yıl 2016 yılı içerisinde ise 200 adet sac, 780 adet beton olmak üzere, toplam 980 adet beton sıvat dağıtımını gerçekleştireceğiz. Bu gün Merkez Karakaş köyüne 10 adet beton sıvat dağıtımını gerçekleştirdik”

Sıvat dağıtımdan duyduğu memnuniyeti dile getiren köy muhtarı Arslan Zülfükar Demiral ise, Genel Sekreter Vekili Erdinç Dolu’ya köylüler adına teşekkürlerini iletti. Dolu, buradaki çalışmaların tamamlanması ardından daha sonra Merkez Karakaş Köyü’nde KÖYDES Programı kapsamında yapılan ve faaliyette geçen Taziye ve Kuran Kurs Evi’nde de incelemelerde bulunup bilgiler aldı.

Genel Sekreter Vekili Erdinç Dolu’nun incelemeleri esnasında Su ve Kanal Müdürü Bülent Erbi de eşlik etti.

kha

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketÇok Okunanlar Çok Okunanlar
Son YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber