sanalbasin.com üyesidir

Kız Çocuklarının Okullaşma Oranının Artırılması Projesi

25 Ocak 2013
0 Haber Yorum

Kız Çocuklarının Okullaşma Oranının Artırılması Projesi
Duyuru
KARACA PETROL NARİN KALE CADDESİNDE HİZMETİNİZE AÇILMIŞTIR,
&

 

 
 
Kız Çocuklarının Okullaştırılması Oranının Artırılması projesi kapsamında bilgilendirme ve yapılacak çalışmaları görüşmek üzere Selim Latif Aras Anadolu Lisesi toplantı salonunda program düzenlendi.
 
Kaymakam Erdinç Dolu başkanlığındaki toplantıya; İlçe Milli Eğitim Müdürü Cengiz Aydın, İlçe Müftü Vekili Günay Yediel, ilçe merkez ve köy muhtarları ile merkez ve köylerde görevli imamlar, okullarda görevli rehber öğretmenler ile okul müdürleri katıldı.
 
Kaymakam Erdinç Dolu burada yaptığı konuşmada “Tüm çocuklarımızın eğitim-öğretimlerine devam etmeleri gerektiğini, erkek çocuklarımızın yanı sıra özellikle kız çocuklarımızın okula gönderilmelerinin önemli olduğunu vurguladı. Dolu, bu konuda kaymakamlık olarak bizlerin üzerine düşeni sonuna kadar yapacağını, yerel yönetim olarak siz muhtarların ve tüm imamların bu konuda daha aktif görev almaları gerektiğini de belirterek, devamsızlık yapan öğrenci ailelerini ikna çalışmalarında okullar ile ortak hareket etmeleri gerektiğini vurguladı.
 
Rehber öğretmenlerin hazırlamış olduğu sunumlar ve konuşmalar ile devam eden program, Latif Aras Anadolu Lisesi öğrencilerin hazırlamış olduğu gösteriyle son buldu.
(OKO-BA-S) GAZİ KARS / SELİM (KHA) 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber