Kilim mobilya Kağızman'da şube açtı,

20 Nisan 2018
0 Haber Yorum

Kilim Mobilya, Kağızman'da bir şubesini daha hizmete açtı.

 Kilim Mobilya, Kağızman'da bir şubesini daha hizmete açtı. 

Kağızmanlı Genç İş Adamları Yavuz Oral ve Kardeşleri,Kilim mobilya ürünlerinin satıldığıOral Kilim Mobilya Kağızman şubesi, Şahindere mahallesi Hasan Acarad Caddesi Deniz bank karşısında görkemli bir açılışla hizmete girdi. Kilim mobilyanın tüm ürünlerinin sergilendiği 2 katlı showroomun açılışına Kilim Mobilya Erzurum Ana Bayii , Kilim mobilya bölge bayi temsilcileri, Kağızmanlı işadamları ve çok sayıda davetli katıldı. 

"Kağızman ilçesinde yatırım yapmak bizleri mutlu ediyor"

Açılışa katılanlara teşekkür eden Kilim Mobilya Kağızman şube Müdürü Yavuz Oral"Biz yıllarca bu ilçede  ticaret yaptık. Buralarda kazandıklarımız çok sevdiğimiz ve doğup büyüdüğümüz ilçemize hizmet olarak yatırım yapmaktan çok keyif alıyoruz. Kilim mobilya Kağızman şubesi olarak hemşerilerimize de hizmet etmekten dolayı gurur duyuyoruz.

Bizler yıllarca batı illerinde ve bu güzelim ilçede ticaretle uğraştık. Çok şükür kazandığımız sermayemizi batıdaki il ve ilçelere yatırım yapmadık. İstedik ki doğup büyüdüğümüz ilçemizde yatırım yapalım. Bizler bu ilçeye mobilya ürünlerini getirip satmak için bu mağazayı açtık. Çünkü Kilim mobilya tüm dünyada hızla büyüyen ve ürün çeşidi bol olan bir önemli mobilya kuruluşudur.

Bizlere bu mağazayı açmamızda çok büyük destekleri olan Kilim Mobilya Erzurum Ana Bayi ve Kayseriden gelen çok değerli Kilim mobilye Fabrika Müdürlerimize . Bu önemli günde bizleri yalnız bırakmayan Kağızman  halkına ve ilçe müftümüze çok teşekkür ediyoruz" dediler.

Yapılan konuşmaların ardından kesilen kurban ve okunan dua ile mağazanın açılış kurdelesini Kağızman ilçe Müftüsü Özcan Yılmaz, Kayseri ve Erzurum bölge Müdürleri yaptı,

 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber