sanalbasin.com üyesidir

Kılıç: Çözüme herkes destek vermeli!

26 Mart 2013
0 Haber Yorum

Kılıç: Çözüme herkes destek vermeli!
Duyuru
KARACA PETROL NARİN KALE CADDESİNDE HİZMETİNİZE AÇILMIŞTIR,
&

 

Geçtiğimiz günlerde Akyaka ilçesine ziyaret gerçekleştiren AK Parti milletvekilleri ve partililer ülkenin içinde bulunduğu barış sürecini Akyakalılarla değerlendirdiler.
 
Belediye Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen programda Ak Parti’nin başlattığı barış ve kardeşlik projesinin insan canını kurtarma odaklı olduğunun altını çizen AK Parti Kars Milletvekili Prof. Dr. Yunus Kılıç, projeye her bireyin ayrı ayrı sahip çıkması gerektiğinin hatırlatmasını yaptı.
 
“KARDEŞLİK HEPİMİZİN PROJESİDİR”
“Ülkemizin şu an içerisinde bulunduğu çok büyük barış ve kardeşlik projesi var.” diyen Kılıç, “Ak Parti’nin şuan yapmak istediği, muvaffak olduğu ve her birimizin ayrı ayrı sahip çıkmamız gerektiği barış ve kardeşlik projemiz var. Bu projenin tamamını düşündüğümüz zaman bu ülkemizde hangi sıkıntıları çözeceğini, ülkemizin geleceğiyle alakalı nasıl bir pencere açacağı, ülkemizin insanının birlikteliğini nasıl sağlayacağı, barışı kardeşliği nasıl sağlayacağı, insanımızın canını kurtarmaya yönelik nasıl bir proje olduğunu ve bundan artacakların ülkenin huzurunun sağlayacağı ve projenin büyüklüğünü anlamak çok önemlidir. Özellikle başbakanımızın ve AK Parti’nin sahiplendiği ve dünyaya duyurduğu proje sizin projenizdir. Eğer siz bir fert olarak buna sahip çıkamazsanız buna muhalefet olanlara bunu anlatmamız zordur. O yüzden sizden istirhamım ki bu projenin iyiye olumluya gittiğini gösteren oluşumları vatandaşa anlatmanız ve sahiplenmenizdir. Böyle bir barış ve kardeşlik projesine adım atmaktan ne çıkar.” dedi.
 
Barış ve kardeşlik adına birçok yöntemin denendiği ve bu güne kadar bu yöntemlerin hiçbirinin işe yaramadığını söyleyen Yunus Kılıç, “Bu projeye sahiplenirsek ne gibi zarar görürüz ki. Bunun başka şekilleri denedi fakat gelinen nokta belliydi. Bizler bunun ötesine gidiyoruz. Risk alıyoruz ama niçin risk alıyoruz? Ülkenin geleceğini korumak için risk alıyoruz. Bu Kars’ta yapılan bir okuldan, hastaneden çok daha önemli bir projedir. İnşallah bunun sonucunu bereket, beraberlik olarak görürüz.” şeklinde konuştu.
 
DEVLET BÜYÜKTÜR, BÜYÜKLÜK FEDAKARLIKTIR!
“Projenin bir aldatmadan ibaret olduğunu söyleyenler bizleri ilgilendirmiyor.” Diyen Kılıç daha sonra şunları söyledi; “Bizim için önemli olan niyettir. Bunu başlatan biziz buna sahip çıkmamız gerekir. Her türlü eylem ya da görüş olabilir ama bizim kararlı olmamız gerekir. Çünkü büyükten fedakarlık beklenir büyük olan devlettir. Türkiye bölgesinde kendine güvenen güçlü evvela bunu tarihte ispatlamış bir ülkedir. Korkuya ihtiyaç yoktur. İyi yolda olduğumuzun ve başaracağımızın farkındayız.”
( GAZİ KARS (KHA) 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber