sanalbasin.com üyesidir

Kayseri Kilim Sosyal Bilimler Lisesin'den Kardeş Okula Ziyaret

02 Mayıs 2018
0 Haber Yorum

Kayseri Kilim Sosyal Bilimler Lisesi, ‘Kardeş Okul Projesi´ kapsamında yine bir geleneği devam ettirerek bu yıl da kardeş okul olarak seçilen Kağızman Fen Lisesini ziyarette bulundular.
Duyuru
KARACA PETROL NARİN KALE CADDESİNDE HİZMETİNİZE AÇILMIŞTIR,
&

Kayseri Kilim Sosyal Bilimler  Lisesi, ‘Kardeş Okul Projesi´ kapsamında yine bir geleneği devam ettirerek bu yıl da kardeş okul olarak seçilen Kağızman Fen Lisesini ziyarette bulundular.

Kayseri Kilim Sosyal Blimler Lisesi, okul idaresi, ve bir gurup öğrencilerinin katkılarıyla Kardeş okul olan Kağızman Fen isesini ziyaret ettier.
Bu anlamlı buluşmada her iki okulun öğrencileri; yaptıkları etkinliklerle günü çok özel ve unutulmaz hale dönüştürdüler.

Kağızman Kaymakamı Ercan Öter ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Yakup Bayşarı'da makamlarında ziyaret eden öğrenciler gösterilen ilgiden memnun kaldıklarını ifade ettiler,

Proje hakkında bir açıklama yapan Kayseri Kilim Sosyal Bilimler lisesi Coğrafya öğretmeni Güven Akbulut; amaçlarının her şeyden önce, iki okul arasında kardeşlik bağlarını kuvvetlendirmek, öğrenciler arası iletişimi sağlamak, kardeş okul öğrencileri ile  aynı duyguları hissedebilmek ve kardeşlik duyguları için  kan bağına gerek olmadığını göstermek olduğunu söyleyerek projeye katılan öğrenci ve öğretmenlere teşekkür etti.

Kağızman Kaymakamı Ercan Öter ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Yakup Bayşar böyle bir proje kapsamında yapılan ziyaretten memnuniyet duyduklarını dile getirdiler,

 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber