Kaymakamlık Komşu Aile Ziyareti

24 Eylül 2014
0 Haber Yorum

Kaymakamlık Komşu Aile Ziyareti

Kars’ın Arpaçay İlçesinde tüm resmi kurumların katılımıyla yürütülmekte olan örnek proje “Komşuluk Projesi” bu sefer Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürlüğü’nün yaptığı ziyaretlerle anlam buldu. Kaymakamlık adına ilçe Yazı İşleri Müdürü Veyis Çelik ve memurların yapmış olduğu komşu aile ziyaretleri oldukça verimli geçerken, misafir olarak gidilen aileler de ziyaretlerden memnun kaldı.
Daha önce yapmış oldukları ziyaretlerle ailelerimizle tanışan Kaymakamlık personelleri bu kez tanışmanın ötesinde samimiyetle karşılandı. Sıcak ve samimi gerçekleşen ziyaretlerde çeşitli köylerden aileler ziyaret edilirken, komşu aileler de personeli çalıştıkları kurumlarda ziyaret ederek komşuluk ilişkilerini daha da pekiştirdi. Aileler, ziyaretler sırasında hiç bir yabancılık çekmeden dilek ve isteklerini daha rahat ifade ederken, komşu ailelerimizin sorun ve dileklerini tek tek not alarak sorunlarını yerinde tespit eden personelimiz, ilgili kurumlarla ailelerimizi iletişime geçirdiler.
Yürütülmekte olan projeyi yakından takip eden ve belirli periyotlarla kurum amirler ile toplantı düzenleyen Kaymakam Faruk Erdem, vatandaşlar ve kurumlar arasında kurulan bu samimi ortamı gördükten sonra yürütülen projenin ne kadar faydalı olduğunu bizzat gördüklerini, kültürümüzde de önemli bir yere sahip olan komşuluk ilişkilerinin son yıllarda unutulmaya yüz tutmasından dolayı bu kültürün yaşatılmasında emeği geçenleri gönülden tebrik ettiğini ifade etti
(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) 


 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber