sanalbasin.com üyesidir

Kaymakam Öter, okul inşaatını inceledi

07 Haziran 2018
0 Haber Yorum

Kağızman Kaymakamı Erca Öter, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan'ın Teşvikleriyle Mektebim okullarının sahibi hayırsever işadamı Ümit Kalko'nun
Duyuru
KARACA PETROL NARİN KALE CADDESİNDE HİZMETİNİZE AÇILMIŞTIR,
&

Kağızman Kaymakamı Erca Öter, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan'ın   Teşvikleriyle Mektebim okullarının sahibi hayırsever işadamı  Ümit Kalko'nun  Kağızman karabağ köyünde yaptırdığı okul inşaatını yerinde inceledi,Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanımız sayın Ahmet Arslan tarafndan    Kağızman’a önemli yatırımların yapılmasının mutluluk verici olduğunu belirterek gerekli çalışmaların hızlanması konusunda denetimleri sürdüreceğini söyledi.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan   Teşvikleriyle Mektebim okullarının sahibi hayırseve işadamı  Ümit Kalko  tarafından yapılan ve halen Yapımı devam eden karabağköyü ilk okulunun  Müdür ve ötün odasıyla birlikte 8 derslikten oluşacağını ifade eden Öter, "Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanımız sayın  Ahmet Arslan'ın   Teşvikleriyle Mektebim okullarının sahibi hayırseve işadamı  Ümit Kalko  tarafından yapılan İlçemize yakışır bir şekilde yatırımların biran önce sorunsuz  tamamlanmasını istiyoruz. 

Bu okulumuzun öğrencileri ilçedeki farklı okullarda eğitim alıyor. Kendi okul binaları tamamlanınca rahat eğitim ortamına kavuşacaklar. İnşaatın 3 ay içinde tamamlanması için yoğun çaba harcayacağız. Tüm okullarımızda eğitim düzeyinin en üst seviyeye çıkarılmasını hedeflemekteyiz.' diye konuştu.

Okul inşaatını inceleyen kaymakam öter köylülerlede sohbet etti,
İncelemelerde İlçe özel idare Müdürü Hüseyin Yıldız  Kaymakam Öter'e eşlik etti.

 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber