sanalbasin.com üyesidir

Kaymakam Öter Erkek Kur’an Kursu öğrencileri ile iftarda buluştu…

23 Mayıs 2018
1 Haber Yorum

Kağızman Kaymakamı Ercan Öter ve Kağızman Müftüsü Özcan Yılmaz, Hz Hamza Erkek Kur’an Kursu’nda okuyan öğrencilere Kağızman öğretmen evinde düzenlenen iftar programına katıldı.
Duyuru
KARACA PETROL NARİN KALE CADDESİNDE HİZMETİNİZE AÇILMIŞTIR,
&

Kağızman Kaymakamı Ercan Öter ve Kağızman Müftüsü Özcan Yılmaz, Hz Hamza  Erkek Kur’an Kursu’nda okuyan öğrencilere Kağızman öğretmen evinde düzenlenen iftar programına katıldı.

Kağızman Hz Hamza  Erkek Kur’an Kursu’nda okuyan öğrenciler için Kağızman Kaymakamı Ercan Öter Tarafından Öğretmen evinde iftar yemeği verildi,iftar yemeğine, Kağızman Kaymakamı Ercan Öter, Kağızman İlçe Özel idare Müdürü Hüseyin Yıldız,İlçe Müftüsü Özcan Yılmaz, daire müdürleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile Kur’an Kursu’nda eğitim gören talebeler katıldı.

Kağızman Hz Hamza Erkek Kur’an Kursu’nda hafızlık eğitimi görenlerle iftar açan Kağızman Kaymakamı Ercan Öter, öğrencilerle sohbet etti. Kaymakam Öter öğrencilerle iftar yemeğine katılmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Ramazan’da bu tür programların birlik ve beraberliği artırdığını ifade eden Kaymakam Öter, “Ramazanı hep heyecanla bekliyoruz, güzelliğini yaşıyoruz ve uğurluyoruz Hep birlikte güzel bir mekânda iftar açıyoruz.  Dinimiz ve örfümüz iftarları paylaşmayı yalnız yapmamayı teşvik etmiştir. Bu güzel müessesede hafızlar yetişiyor. Yetişen bu hafızlar ülkemizin her yöresinde görev alıyorlar ve Kağızman’ın en güzel tanıtımını yapıyorlar. Kur’an Kursu hocalarını ve talebelerini tebrik ediyorum. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Yorumlar(1)
  MEHMET:
[24.05.2018 - 12:44]  
yemek yedirmek öyle olmaz yemeğin parasını kendi cebinden vermişsen ona yemek yedirdi denilir.Eğer birilerine yemek yediriyorsan herkes aynı tabaktan yemek yer.bizde bir protokol sevdası varki dillere destan yemek yedirdim diyen kişiler porselen tabakta yemek yiyor misafirler plastik tabaklarda bu görgüsüzlüğün danıskasıdır.
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber